reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SBB usuwa główne stacje komercyjne w Serbii

dodano: 2022-10-22 10:50 | aktualizacja: 2022-10-22 12:23
autor: RO | źródło: dvbportal.net

SBB Srpske Kablovske Mreze Firma SBB, która jest wiodącym operatorem cyfrowej i analogowej telewizji kablowej, satelitarnej i internetowej oraz jednym z dostawców telefonii stacjonarnej w Serbii, oświadczyła, że musi wycofać z ofert kanały telewizyjne TV Prva, TV B92 i ich kanały kablowe. Widzowie najpopularniejszych programów TV Prva („Zvezde Granda“ i „Praktična žena“) mogą alternatywnie wybrać antenę TV Pink.

https://sbb.rs/Picture/97608/jpeg/otkljucavamo-kanale.jpg
Kanały SBB Serbia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku ze skrajnie niesprzyjającymi warunkami rynkowymi, narzuconymi przez właścicieli krajowych częstotliwości naziemnych, SBB od 28 października br. wycofuje z oferty Prva, TV B92 i ich portfolio kablowe. Dostęp do kanałów utracą prawdopodobnie też abonenci platformy Total TV, która nadaje z satelity Eutelsat 16A (16°E). SBB jest jej operatorem, a głównym właścicielem firma United Group.

Bardzo niestosowna oferta właściciela Prva Srpska Televizija jest powiększona aż o 1000 proc. w stosunku do poprzedniej umowy współpracy, ignorując fakt spadającej oglądalności kanałów i ucieczki wielu najpopularniejszych osobowości telewizyjnych Prva TV i B92 do ekip rozwijających się stacji Nova S i N1.

Jednocześnie SBB ogłosiło włączenie do swoich ofert nowych kanałów tematycznych United Media (Nova Max, Nova Series i Grand Nostalgija), a także kanałów Insta TV i France 24.
 

Od 20 lat staramy się zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę, najbardziej zróżnicowaną ofertę telewizyjną i najszybszy Internet, kontynuując trendy w tym kierunku, pomimo niewłaściwych praktyk biznesowych, na które byliśmy narażeni w ostatnich latach

- czytamy w komunikacie prasowym operatora SBB.


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...