reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wystawa ANGA COM 2023 odbędzie się 23-25 maja

dodano: 2022-10-27 10:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: ANGA COM/satkurier.pl

ANGA COM 2023 Organizator wystawy i konferencji ANGA COM potwierdził, że edycja 2023 tego wydarzenia odbędzie się w dniach 23-25 maja, oczywiście w niemieckiej Kolonii. Wiodącym tematem ANGA COM 2023 będą światłowody. W 2022 roku wystawę odwiedziło ponad 18 tys. uczestników z 82 krajów i 390 wystawców. SAT Kurier jest od wielu lat patronem medialnym wystawy i konferencji ANGA COM.

ANGA COM
ANGA COM 2023


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował organizator ANGA COM 2023, już teraz zarezerwowane jest ponad 12 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, a część wystawców zdecydowało się powiększyć swoje stoiska. Odpowiada to ponad połowie powierzchni wykorzystanej w 2022 roku. Szczególnie duże zainteresowanie wykazały firmy z branży światłowodów. Należą do nich m.in. Deutsche Glasfaser, Deutsche GigaNetz, Liberty Networks Germany, Plusnet i VX Fiber o powierzchni stoisk od 30 do 150 m2. Również w programie konferencji tematyka światłowodów zostanie znacznie poszerzona: w 2023 roku po raz pierwszy odbędzie się International FTTH Summit z międzynarodowymi i praktycznymi prezentacjami na temat wdrażania sieci światłowodowych.

W 2023 roku swoją premierę będzie miał nowy specjalny obszar dystrybucji mediów „Streaming & OTT Hub”. W swoich głównych obszarach szerokopasmowego dostępu do internetu i mediów audiowizualnych, ANGA COM po raz kolejny zaktualizuje tematy związane z telewizją i wideo. Częścią przestrzeni specjalnej w hali 7 będzie plac ze sceną prezentacyjną dla innowacyjnych tematów z dziedziny streamingu, OTT i AppTV. Tutaj wystawcy będą mogli zaprezentować swoje innowacje w przemówieniach, wywiadach i dyskusjach panelowych bezpośrednio w hali wystawienniczej.
 

- Koniec maja to znów idealny termin przed początkiem lata. Po fantastycznym powrocie, w przyszłym roku przejdziemy na jeszcze wyższy bieg w obu kluczowych tematach, światłowodów i dystrybucji mediów. Szczególnie cieszę się, że swoją obecność w halach wystawienniczych masowo rozszerzają nowi inwestorzy światłowodowi. To także wyraźny sygnał dla naszych dostawców, że drzemie w nas ogromny potencjał. W przypadku telewizji, streamingu i OTT zaczniemy od zupełnie nowej koncepcji hali. Dzięki temu przyjazd do Kolonii będzie jeszcze bardziej atrakcyjny zarówno dla wystawców, jak i gości z sektora medialnego - powiedział dr Peter Charissé, dyrektor generalny ANGA COM.

Raport z wystawy ANGA COM 2022 można znaleźć w wydaniu SAT Kuriera 5-6/2022.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...