reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nickelodeon: Specjalne odcinki seriali na halloween

dodano: 2022-10-29 13:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global

Nickelodeon Z okazji halloween kanał Nickelodeon przygotował dla swoich widzów serialowy maraton („Halloweenowy maraton”). W dniach 29-31 października br. stacja wyemituje specjalne, upiorne odcinki takich programów jak m.in. „Mów mi Wampir”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Koralowy Obóz: młodzieńcze lato SpongeBoba”, „Patryk Rozgwiazda Show”, „Wielkodomscy”, „Harmidom” i „Niebezpieczny Henryk”. Na fanów upiornych przygód czeka także halloweenowy filtr na Instagramie.

Dzień Zabawy z Nickelodeon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, dla miłośników historii z dreszczykiem kanał Nickelodeon przygotował specjalny, halloweenowy maraton. W sobotę, niedzielę i poniedziałek, 29-31 października br. w godzinach 10:25-15:55 wyemitowane zostaną tematyczne odcinki seriali. Wśród nich znajdzie się siedem upiornych odcinków „Harmidomu”, m.in. „Noc ciemności i opowieści”. Kiedy w domu niespodziewanie zgasną światła, Hirek wraz z siostrami zaczynają snuć pełną dreszczyku opowieść (więcej tutaj).

Wiele sytuacji pełnych dreszczyku spotka na swojej drodze także tytułowy bohater serialu „SpongeBob Kanciastoporty”, który razem z Patrykiem Rozgwiazdą postanowi odwiedzić nawiedzony statek w Bikini Dolnym (więcej tutaj). Młodzi widzowie będą mieli także okazję obejrzeć komedię „Mów mi Wampir”. Gdy w szkole pojawia się introwertyczny 17-latek, najpopularniejsza dziewczyna uznaje go za wampira. Jego nadprzyrodzone alter-ego pomaga mu zdobyć popularność, ale coraz trudnej jest ukryć prawdę. Tego upiornego dnia na antenie Nickelodeon pojawią się również inne niesamowicie potworne odcinki takich produkcji jak m.in. „Patryk Rozgwiazda Show” (więcej tutaj), „Koralowy Obóz: młodzieńcze lato SpongeBoba” (więcej tutaj), „Niebezpieczny Henryk” (więcej tutaj) oraz „Wielkodomscy” (więcej tutaj).

To nie wszystko. Na instagramie kanału Nickelodeon dostępny jest filtr AR z Patrykiem Rozgwiazdą. - Wszyscy fani tego bohatera mogą włączyć się do zabawy i przekonać jak w jego wydaniu wygląda cukierek albo psikus. Do zobaczenia na Nicku - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Halloweenowy maraton” - emisja codziennie (od 29 października 2022 roku) o godz. 10:25 na kanale Nickelodeon.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...