reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Dzień Zabawy z Nickelodeon 2022” z atrakcjami

dodano: 2022-08-26 17:46 | aktualizacja: 2022-08-26 20:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global

Dzień Zabawy Nickelodeon W sobotę, 27 sierpnia br. stacja Nickelodeon zaprasza młodych widzów, wraz z rodzinami i przyjaciółmi, na 8. edycję „Dnia Zabawy z Nickelodeon”. Jak zapowiada nadawca, beztroskie święto radości i zabawy tym razem odbędzie się na terenie rekreacyjnego Ośrodka Wawelska przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie, w godz. 11:00-18:00. Po raz 5. wydarzenie jest organizowane we współpracy z platformą Polsat Box. Tradycyjnie wstęp na wydarzenie będzie otwarty dla wszystkich. Wystąpią Dominika Wyrzykowska, Daniel Borzewski oraz bohaterowie seriali „SpongeBob Kanciastoporty” i „Psi Patrol”.

Nickelodeon „Dzień Zabawy z Nickelodeon”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, „Dzień Zabawy z Nickelodeon” to wyjątkowe święto, które daje możliwość aktywnego spędzenia czasu całą rodziną. Zachęcając do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, Nickelodeon przygotował moc atrakcji w postaci m.in.  zespołowych i zręcznościowych gier, konkursów z nagrodami oraz tradycyjnego mini maratonu (więcej tutaj i tutaj).

„Dzień Zabawy z Nickelodeon” to ogólnoświatowa inicjatywa marki Nickelodeon, której celem jest zwrócenie uwagi młodych widzów oraz ich rodziców na to, że spędzanie czasu razem nie powinno ograniczać się wyłącznie do oglądania telewizji czy zabawy na urządzeniach elektronicznych. Organizowane przez stację atrakcje mają za zadanie zmobilizować rodziny do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu (więcej tutaj).

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z platformą Polsat Box. Partnerami wydarzenia są: AM:PM od Apart, Lego, John Deer Kids od Tomy, Ovolovo, Piccolo, Sokoliki od Sokołowa. Partnerem medialnym wydarzenia jest wyborcza.pl (więcej tutaj).

Oto program „Dnia Zabawy z Nickelodeon 2022”. Na terenie rekreacyjnego Ośrodka Wawelska w Warszawie Nickelodeon przygotował dla wszystkich dzieci oraz ich opiekunów nie lada atrakcje. Przez cały dzień na scenie „Dnia Zabawy” będą miały miejsce konkursy, zabawy oraz występy. Wśród nich niezapomniane mini widowisko z głównymi bohaterami serialu „Psi Patrol” (więcej tutaj), a także nauka tańca z influencerami - Dominiką Wyrzykowską i Danielem Borzewskim. To nie wszystko. Uczestnicy „Dnia Zabawy” będą mogli spędzić czas na grach i zabawach w wielu różnych strefach aktywności. Namioty Nickelodeon, w których czekać będą: magnetyczna ścianka, megakolorowanka i kredki w rozmiarze XXL, stół do gry w kapsle, zagadkowy labirynt „Psiego Patrolu”, wielki Krabo-Burger, gra zręcznościowa z wielkoformatowymi klockami Jenga i memory z bohaterami seriali Nickelodeon. W strefie platformy Polsat Box czekać będą warsztaty sadzenia roślin antysmogowych i malowania doniczek. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób pomagamy środowisku naturalnemu, sadząc rośliny, i które z nich najlepiej oczyszczają powietrze. Dzieci będą mogły posadzić i zabrać do domu roślinę we własnoręcznie udekorowanej doniczce. Dodatkowo na najmłodszych czekać będzie malowanie buziek. W strefie influencera na dzieci czekać będą: Digital Hero - zdjęcia ze SpongeBobem Kanciastoportym, strefy selfie, 5 influencerów i malowanie buziek. W strefie dmuchańców znajdą się fantastyczne atrakcje dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dla tych, którzy lubią adrenalinę, kanał Nickelodeon specjalnie przygotował m.in.: eurobungee, gigazjeżdżalnię, ściankę do wspinaczki i megator przeszkód. Tradycyjnie w czasie „Dnia Zabawy z Nickelodeon” odbędzie się mini maraton, odbywający się w 3 kategoriach wiekowych: na dystansie 400 m dla dzieci w wieku 4-6 lat, o godzinie 14:00, na dystansie 800 m dla dzieci w wieku 7-9 lat, o godzinie 14:20, i na dystansie 1200 m dla dzieci w wieku 10-12 lat, o godzinie 14:40. Mali sportowcy będą mogli również wziąć udział w rozgrzewce i przygotowaniu do mini maratonu, które odbędą się o godzinie 13:50. Na odwiedzających „Dzień Zabawy z Nickelodeon” czekać będzie także moc atrakcji zapewnianych przez partnerów wydarzenia. Uczestnicy wydarzenia będą mogli m.in.: dosiąść niesfornego, mechanicznego byka, zbudować olbrzymią mozaikę z klocków, wskoczyć do basenu pełnego piłeczek, zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz wodne tatuaże z wizerunkami serialowych bohaterów (więcej tutaj i tutaj).

Na terenie „Dnia Zabawy z Nickelodeon” każdy z uczestników będzie miał również szansę spotkać się z postaciami z animacji stacji Nickelodeon. Dzieciaki będą mogły m.in. przybić piątki ze SpongeBobem („SpongeBob Kanciastoporty”) (więcej tutaj) i Chasem z „Psiego Patrolu”, przejrzeć się w krzywych lustrach, dmuchać megabańki oraz zobaczyć wyjątkowe pokazy artystyczne. - Do zobaczenia - zaprasza nadawca (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...