reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nickelodeon: „Star Trek: Prodigy” i gala w kwietniu

dodano: 2022-04-06 10:01 | aktualizacja: 2022-04-06 20:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global

Nickelodeon W kwietniu br. kanał Nickelodeon poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kids’ Choice Awards 2022”, „Star Trek: Prodigy”, „Smerfy”, „Niebezpieczny Oddział”, „Niebezpieczny Henryk”, „Grzmotomocni” i „Harmidom”.

Dzień Zabawy z Nickelodeon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału Nickelodeon:

Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. na antenie kanału Nickelodeon widzowie poznają zwycięzców 35. plebiscytu „Kids’ Choice Awards”, a także bohaterów nowego serialu z kultowego uniwersum - „Star Trek: Prodigy”. Ale to nie wszystko. Na dzieci i młodzież czekać będą również premierowe odcinki oraz serialowe maratony.

Stacja Nickelodeon przygotowała premierę dla wszystkich wielbicieli science-fiction. W poniedziałek, 18 kwietnia br. w kanale zadebiutuje serial animowany z uniwersum „Star Treka” - „Star Trek: Prodigy”. Historia ma swój początek w kolonii robotniczej nadzorowanej przez tajemniczego Wróżbitę i jego cybernetycznego sługę - Drednoka. To tam poznamy jednego z więźniów i głównego bohatera, Dala R'ela. Jego determinacja, by stać się wolnym, stanowi początek niezwykłej przygody! Kiedy zostaje przydzielony do pracy w głębi kolonii u boku potężnej, ale uroczej Rok-Tahk, odkrywa opuszczony statek Gwiezdnej Floty - USS Protostar. Razem z inżynierem Jankomem Pogiem, ciekawskim i inteligentnym telepatą Zero oraz psotnym kleksem o imieniu Murf, ta niedoświadczona załoga rozpoczyna trudną ucieczkę. Na domiar złego, bohaterowie nieumyślnie porywają córkę Wróżbity - Gwyn. Stacja zaprasza nie tylko najmłodszych pasjonatów science fiction, ale również wiernych fanów kultowego uniwersum w kosmiczną podróż i przed telewizory od poniedziałku do piątku o godzinie 19:20 (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, kwiecień br. na antenie kanału Nickelodeon obfituje w głośne wydarzenia - w środę, 13 kwietnia br. o godzinie 18:30 zostanie wyemitowana 35. gala rozdania nagród „Kids’ Choice Awards”. To jedyne na świecie wydarzenie, w którym dzieci i młodzież wyróżniają swoich ulubieńców ze światów filmu, muzyki czy internetu. Obok zagranicznych gwiazd, takich jak Ariana Grande, Olivia Rodrigo, Tom Holland, Billie Eilish czy Ed Sheeran, do walki o statuetkę stanęli również polscy artyści i influencerzy. W kategorii „Ulubiona polska gwiazda” widzowie mogli głosować na Zuzannę Jurczak „Sanah”, Darię Zawiałow, Roksanę Węgiel „Roxie”, Natalię Szroeder i Dawida Kwiatkowskiego. O tytuł „Ulubionego polskiego influencera” walczyli z kolei Oliwia Kreja „Cookie Mint”, Kinga Sawczuk, Maria Jeleniewska, Amelia Zalewska „Mela Modela” i Twin Style. - Sprawdźmy, kto okaże się faworytem najmłodszych i otrzyma statuetkę, a kto zostanie oblany zieloną mazią - zachęca nadawca.

Dla wszystkich fanów przygód w krainie Smerfów Nickelodeon przygotował zupełnie nowe historie (więcej tutaj). Premierowe odcinki serii „Smerfy” emitowane będą od poniedziałku do piątku, od 25 do 29 kwietnia br. o godzinie 15:30 (więcej tutaj i tutaj). Z kolei w wielkanocny weekend na widzów czekać będzie moc niekończącej się zabawy. Od piątku do poniedziałku, od 15 do 18 kwietnia br. o godzinie 12:15 będą emitowane maratony seriali, takich jak: „Niebezpieczny Oddział” (więcej tutaj), „Niebezpieczny Henryk” (więcej tutaj), „Grzmotomocni” (więcej tutaj) oraz „Harmidom” (więcej tutaj).
 
W plebiscycie „Kids’ Choice Awards 2022” nominowana jest Daria Zawiałow, foto: Paramount Global
W plebiscycie „Kids’ Choice Awards 2022” nominowana jest Daria Zawiałow, foto: Paramount Global
W plebiscycie „Kids’ Choice Awards 2022” nominowana jest Roksana Węgiel „Roxie”, foto: Paramount Global
W plebiscycie „Kids’ Choice Awards 2022” nominowana jest Roksana Węgiel „Roxie”, foto: Paramount Global
W plebiscycie „Kids’ Choice Awards 2022” nominowana jest Natalia Szroeder, foto: Paramount Global
W plebiscycie „Kids’ Choice Awards 2022” nominowana jest Natalia Szroeder, foto: Paramount Global
W plebiscycie „Kids’ Choice Awards 2022” nominowana jest Zuzanna Jurczak „Sanah”, foto: Paramount Global
W plebiscycie „Kids’ Choice Awards 2022” nominowana jest Zuzanna Jurczak „Sanah”, foto: Paramount Global


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...