reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Powrót do tamtych dni” w stacjach Canal+

dodano: 2022-11-03 15:05 | aktualizacja: 2022-11-03 21:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat „Powrót do tamtych dni” W czwartek, 3 listopada br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i o godz. 22:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „Powrót do tamtych dni”. Producentem filmu jest Chroma Pro, koproducentami są Miasto Aniołów, Coloroffon, Głośno, Wojciech Stuchlik Film Production, Centrum Technologii Audiowizualnych i Dolnośląskie Centrum Filmowe, a dystrybutorem jest Kino Świat. Obraz współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF) i Dolnośląski Konkurs Filmowy. Występują Weronika Książkiewicz, Katarzyna Warnke, Anna Majcher, Ewelina Paszke-Lowitzsch, Małgorzata Szeptycka-Niewiadomska, Gabriela Oberbek, Bogdan Koca, Sebastian Stankiewicz, Teodor Koziar i Maciej Stuhr.

Kino Świat „Powrót do tamtych dni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po latach emigracji do Wrocławia wraca ojciec 14-letniego Tomasza (w tej roli Teodor Koziar). Razem z przybyciem mężczyzny powracają dawne problemy rodziny.

Jest początek lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Czternastoletni Tomasz mieszka wraz z matką, Heleną (Weronika Książkiewicz), na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jednak pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) nieoczekiwanie staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomasza pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i wymarzony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednak długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie potrafi kontrolować. Czy jego bliscy zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno?

Reżyserem i autorem scenariusza filmu „Powrót do tamtych dni” jest Konrad Aksinowicz, a za zdjęcia odpowiadał Jakub Jakielaszek. W obsadzie znaleźli się Weronika Książkiewicz, Katarzyna Warnke, Anna Majcher, Ewelina Paszke-Lowitzsch, Małgorzata Szeptycka-Niewiadomska, Gabriela Oberbek, Bogdan Koca, Sebastian Stankiewicz, Teodor Koziar i Maciej Stuhr (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Powrót do tamtych dni” pojawił się w kinach w piątek, 10 grudnia 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Weronika Książkiewicz, Maciej Stuhr i Teodor Koziar na plakacie promującym kinową emisję filmu „Powrót do tamtych dni”, foto: Kino Świat
Weronika Książkiewicz, Maciej Stuhr i Teodor Koziar na plakacie promującym kinową emisję filmu „Powrót do tamtych dni”, foto: Kino Świat


„Powrót do tamtych dni” - emisja w czwartek, 3 listopada 2022 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...