reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce nowe stacje do dystrybucji w Polsce

dodano: 2022-11-04 20:50 | aktualizacja: 2022-11-05 00:00
autor: RO | źródło: grani.lv/lrt.lt

Super Baltik Od 1 listopada br. na Łotwie są dostępne 2 nowe kanały telewizyjne Super Baltic i Super+. Projekty stworzono w celu rozszerzenia oferty rozrywkowej dla rosyjskich widzów na Łotwie, Litwie i w Estonii. Ponadto będą dostępne na terenie Polski, twierdzi ich twórca Andzejs Pjateckis, prezes Global Entertainment i założyciel Europejskiego Stowarzyszenia Mediów Elektronicznych Mniejszości Narodowych.

Super+
Super+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramówce kanałów znalazły się popularne sitcomy, programy rozrywkowe i reality show, filmy fabularne i programy o turystyce. Wśród seriali „Kto ty”, „Markus”, „Spasti Wiery”, „Na twojej stronie”, „Druga ja”, „Realna mistyka” i wiele innych. Ponadto nie zabraknie programów produkcji własnej i łotewsko-estońskiej. Oferta jest skierowana do młodych i starszych odbiorców.

Znany łotewski aktor filmowy i teatralny Ivars Kalniņš poprowadzi jeden z programów własnej produkcji. - Cieszę się, że mam okazję zadowolić widownię nie tylko na scenie teatru, ale także w nowym programie kanału Super+ już wkrótce, mówi.
 

Udało nam się przyciągnąć profesjonalistów w swojej dziedzinie do tworzenia tych właśnie kanałów telewizyjnych, których moim zdaniem bardzo brakuje dzisiejszym widzom. A to, że taki mistrz i gwiazda Ivars Kalniņš pomaga nam w tworzeniu własnych programów telewizyjnych, jest dla nas wielkim zaszczytem. Jestem pewien, że osoby rosyjskojęzyczne będą miały dodatkowy argument włączania telewizora!

- mówi Andzejs Pjateckis.Super Baltik to bałtycki kanał rozrywkowy dla współczesnych i aktywnych kobiet i mężczyzn w wieku 18-45 lat. Program nowego kanału tworzą kultowe seriale, popularne reality show, a także ulubione filmy, czytamy na stronie internetowej superbaltic.tv.

Łotewska telewizja kablowa Baltcom podkreśliła, że w wyniku zablokowania rosyjskich kanałów przez wojnę w Ukrainie, brak treści po rosyjsku stał się szczególnie dotkliwy. W sieciach Baltcom kanały są dostępne zarówno cyfrowo, jak i interaktywnie.

Źródło: grani.lv  www.lrt.lt 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...