reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTV XMAS i NOW XMAS już startują

dodano: 2022-11-05 10:35
autor: RO | źródło: helpforum.sky.com/satkurier.pl

choinka święta W najbliższych dniach kolejne kanały muzyczne w Wielkiej Brytanii zmienią wizerunek na świąteczny i będą prezentować największe przeboje na Boże Narodzenie. W poniedziałek, 7 listopada br. MTV 90s zmieni się w MTV XMAS, natomiast w środę, 9 listopada br. NOW90s przekształci się w NOW XMAS. Brytyjski Sky potwierdził planowane przez nadawców zmiany na oficjalnym forum pomocy technicznej.

Netia święta grudzień


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky informuje także, że w piątek, 11 listopada br. płatny kanał filmowy Sky Drama zacznie nadawać pod nazwą Sky Christmas. Abonenci Sky UK obejrzą najlepsze filmy związane z Bożym Narodzeniem.

Z powyższych kanałów do odebrania w Polsce bez żadnych opłat będzie NOW XMAS. Transmisja nieszyfrowana (FTA) w wiązce europejskiej satelity Astra 2G (28,2°E) na częstotliwości 11,553 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK). Stacja pojawi się na pozycji programowej NOW 90s.

W ramówce świątecznych kanałów muzycznych z Wielkiej Brytanii nie zabraknie największych hitów, zarówno klasycznych, jak i współczesnych w wykonaniu takich artystów i zespołów, jak Wham!, John Lennon, Elton John, Frank Sinatra, Shakin' Stevens, Tina Turner, Whitney Houston, Kylie Minogue, Mariah Carey, Britney Spears, Coldplay, Paul McCartney, Dean Martin, Marcy Grey, Train czy Ariana Grande.
 
NOW XMAS dostępny już od środy, 9 listopada br.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...