reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Media Narodowe już testowo nadaje

dodano: 2022-11-11 06:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stowarzyszenie Marsz Niepodległości/satkurier.pl

Media Narodowe W piątek, 11 listopada br. o godz. 8:00 z testową emisją wystartował kanał Media Narodowe. Przekaz dostępny jest w internecie, w serwisie YouTube. - Równocześnie wykonamy test techniczny dosyłu do stacji czołowych operatorów przewodowych bez rozpowszechniania naszego sygnału - poinformował nadawca, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, który oczekuje na przyznanie przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT) koncesji dla stacji. Kanał ma być dostępny dla operatorów w rozdzielczościach HD i 4K. Na starcie stacja ma pojawić się w 20 sieciach kablowych i IPTV. Kanał nawiązuje do informacyjno-publicystycznego serwisu medianarodowe.com, który prezentuje także materiały wideo.

Media Narodowe


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 11 listopada br. o godzinie 8:00 ruszyła emisja próbna telewizji Media Narodowe. Zainaugurowało ją „Studio Niepodległości” - wydanie specjalne programu z uwagi na Święto Niepodległości.

Jak zapowiada nadawca, piątek, 11 listopada br. w Mediach Narodowych zostanie zdominowany przez transmisję z odbywającego się w Warszawie „Marszu Niepodległości”, organizowanego przez nadawcę. Poprzedzi ją specjalne studio, które ruszy o godzinie 8:00. „Studio Niepodległości” pojawi się także po zakończeniu transmisji - od godziny 19:00 (więcej tutaj). Wieczorem widzowie będą mogli obejrzeć filmy dokumentalne i reportaże.

Sobota i niedziela, 12 i 13 listopada br. będą z kolei pod znakiem „Forum Niepodległości”. Oprócz transmisji z tego wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć m.in., jak co sobotę, „Śniadanie w Mediach Narodowych”, ale również animowany film dokumentalny Arkadiusza Olszewskiego „Ludobójstwo”, czy film dokumentalny „Stop 447. Polacy w walce o prawdę”.

Od poniedziałku do piątku w Mediach Narodowych będzie można obserwować programy znane z dotychczasowej emisji programu w serwisie YouTube, jak „Przegląd prasy Jana Bodakowskiego” czy „Dzień na żywo”. Pojawią się także nowe programy, jak „Najważniejsze pytania”, „Konfrontacje”, „Rozmowy niepoprawne politycznie”, „Wywiad tygodnia”, „Studio międzynarodowe”, „Michalkiewicz & Kornaś”, „Młodzi rządzą” czy „Przepis na patriotę”.

Kanał Media Narodowe nawiązuje do informacyjno-publicystycznego serwisu medianarodowe.com, który prezentuje także materiały wideo, a którego wydawcą jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości jest Robert Bąkiewicz, szefem redakcji stacji Tomasz Kalinowski, a za dystrybucję i rozwój kanału odpowiada Piotr Barełkowski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...