Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę rozegrane zostaną mecze fazy grupowej: drużyny zostaną podzielone na cztery grupy po cztery zespoły i zagrają systemem każdy z każdym w danej grupie. W niedzielę odbędzie się faza play-off. Do turnieju finałowego zaplanowanego na luty 2023 roku awansują cztery najlepsze drużyny turnieju.
Podział na grupy turnieju Lotto 3x3 Ligi w Lublinie:
Grupa A: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, WKS Śląsk Wrocław, Polski Cukier Start Lublin, BM Stal Ostrów Wielkopolski
Grupa B: Rawlplug Sokół Łańcut, MKS Dąbrowa Górnicza, PGE Spójnia Stargard, Tauron GTK Gliwice
Grupa C: Suzuki Arka Gdynia, Legia Lotto 3x3 Warszawa, Enea Zastal BC Zielona Góra, Anwil Włocławek
Grupa D: King Szczecin, Twarde Pierniki Toruń, Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Trefl Sopot
Plan transmisji - Lotto 3x3 Liga - turniej w Lublinie:
12 listopada (sobota)
Faza grupowa
10:00
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
10:20
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
10:40
Rawlplug Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
11:00
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
11:20
Suzuki Arka Gdynia - Anwil 3x3 Włocławek, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
11:40
Legia LOTTO 3x3 Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
12:00
King Szczecin - Trefl Sopot, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
12:20
Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
12:40
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
13:00
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
13:20
Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
13:40
Rawlplug Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
16:00
Anwil 3x3 Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
16:20
Suzuki Arka Gdynia - Legia LOTTO 3x3 Warszawa, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
16:40
Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
17:00
King Szczecin - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
17:20
WKS Śląsk Wrocław - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
17:40
Polski Cukier Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron GTK Gliwice, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
18:20
PGE Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
18:40
Legia LOTTO 3x3 Warszawa - Anwil 3x3 Włocławek, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
19:00
Enea Zastal BC Zielona Góra - Suzuki Arka Gdynia, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
19:20
Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
19:40
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
13 listopada (niedziela)
Ćwierćfinały
13:00
A/I - C/II, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
13:25
D/I - B/II, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
13:50
B/I - D/II, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
14:15
C/I - A/II, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
Półfinały
15:00
Zwycięzca meczu A/I - C/II - Zwycięzca meczu D/I - B/II, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
15:25
Zwycięzca meczu B/I - D/II - Zwycięzca meczu C/I - A/II, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go
Finał
16:10
Zwycięzca półfinału nr 1 - Zwycięzca półfinału nr 2 (transmisja od 16:30), Polsat Sport News
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.