reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Finał „The Voice of Poland” 13 na kanałach TVP

dodano: 2022-11-19 06:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 19 listopada br. o godz. 20:00 na kanałach TVP2 i TVP Wilno, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo 18. odcinek 13. sezonu polskiego programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), a w jury zasiądą Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”. O wygraną zawalczą Ewelina Gancewska, Konrad Baum, Dominik Dudek i Łukasz Drapała.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 19 listopada br. o godzinie 20:00 Telewizja Polska zaprasza widzów na finał trzynastej edycji „The Voice of Poland”. Ostatnie muzyczne starcie czworga finalistów zostało podzielone na trzy etapy. Zwycięzcę wybiorą widzowie, którzy wezmą udział w trwającym cały tydzień głosowaniu SMS-owym.

Do finału dotarli, pokonując kilka tysięcy  wokalistów: Ewelina Gancewska z drużyny Justyny Steczkowskiej, Konrad Baum z zespołu Marka Piekarczyka, Dominik Dudek z ekipy Tomsona i Barona oraz Łukasz Drapała od Lanberry. Finał tegorocznej edycji został podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich każdy finalista zaśpiewa zagraniczną piosenkę oraz wystąpi ze swoim trenerem. Po zakończeniu wszystkich występów decyzją widzów, osoba z najmniejszą liczbą głosów będzie musiała się pożegnać ze sceną „The Voice of Poland”. W drugim etapie troje finalistów zaśpiewa polskie przeboje. Uczestnik, który zgromadzi najmniejszą liczbę głosów widzów opuści program. W ostatniej trzeciej rundzie na scenie zmierzy się ze sobą dwóch finalistów. Każdy zaśpiewa swój singiel, który po raz pierwszy zaprezentował w trakcie półfinałowej rozgrywki. Widzowie zdecydują w głosowaniu SMS-owym kto zostanie zwycięzcą trzynastej „The Voice of Poland”, otrzyma tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”, podpisze kontrakt z wytwórnią płytową oraz otrzyma 50 tysięcy złotych.

Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), a w jury zasiądą Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson” (więcej tutaj).

„The Voice of Poland” - sezon 13., finaliści:

Ewelina Gancewska to jedyny kobiecy głos tegorocznego finału. Polka, urodzona i mieszkająca w Wilnie, na swoją trenerkę wybrała Justynę Steczkowską, która doprowadziła ją do finału. Ewelina Gancewska ukończyła szkołę podstawową w klasie skrzypiec. Razem z braćmi założyła zespół 4+, z którym koncertują. Wszystkie występy z jej udziałem na oficjalnym kanale „The Voice of Poland” w serwisie YouTube wyświetlono dotychczas ponad 550 tysięcy razy (SMS o treści „4” na numer 7350).

Konrad Baum jest neurologiem. W 2014 roku, razem z przyjacielem lekarzem, założył zespół Doc. Zespół ma na koncie album „Dla kilku chwil”, który w 2017 roku został okrzyknięty „Płytą roku na Podkarpaciu”. Ze swoim trenerem Markiem Piekarczykiem poznali się przed laty na koncercie charytatywnym organizowanym przez Konrada Bauma. Mieszka z rodziną w Lublinie. Jego występy na kanale programu w serwisie YouTube wyświetlono dotychczas prawie 350 tysięcy razy (SMS o treści „9” na numer 7350).

Dominik Dudek jest budowlańcem i byłym wokalistą zespołu Redford, który współtworzył z przyjaciółmi. Dominik Dudek posiada talent do pisania tekstów i komponowania utworów, czego najlepszym dowodem jest singiel „Wydaje się”, który miał premierę podczas półfinałowego występu w „The Voice of Poland”. Wszystkie występy podopiecznego Tomsona i Barona z programu mają niemal 300 tysięcy odtworzeń w serwisie YouTube (SMS o treści „13” na numer 7350). 

Łukasz Drapała jest ekonomistą i historykiem. Łukasz Drapała gra w trzech grupach muzycznych i pracuje nad solową płytą. Obecnie jest frontmanem rockowego zespołu Chemia, liderem formacji Łukasz Drapała & Chevy oraz stoi na czele Orkiestry Szlaku Śląskiego Bluesa. Łukasz Drapała na swoją trenerkę wskazał, debiutującą w tej roli, Lanberry. Na oficjalnym kanale programu w serwisie YouTube jego występy odtworzono ponad 400 tysięcy razy (SMS o treści „8” na numer 7350).
 
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP


„The Voice of Poland” - sezon 13., emisja w soboty o godz. 20:00 w TVP2 i TVP Wilno. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...