reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zabójstwa i zbrodnie w grudniu w CI Polsat

dodano: 2022-11-17 02:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W grudniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Zbrodnia po angielsku” (sezon 2.), „Morderca na pokładzie” (sezon 1.), „Skazani za niewinność” (sezon 1.) i „Miasto morderców” (sezon 3.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w grudniu br. w Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) widzowie zbadają przebieg autentycznych historii zabójstw w programie „Zbrodnia po angielsku” (sezon 2.). Seria „Morderca na pokładzie” (sezon 1.) dowiedzie, że nigdy nie jesteśmy bezpieczni, nawet na wymarzonym tropikalnym rejsie. Widzowie poznają również losy ludzi, którzy zostali „Skazani za niewinność” (sezon 1.). Na antenie pojawi się także seria „Miasto morderców” (sezon 3.), która odkrywa historię małych społeczności i zbrodni, które mogą przytrafić się każdemu.

Grudzień 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Zbrodnia po angielsku” 2 („Killer Britain With Dermot Murnaghan” 2)
emisja: w czwartki (od 1 grudnia br.) o 21:00

„Zbrodnia po angielsku" to serial poświęcony prawdziwym zbrodniom. Gospodarzem serii jest brytyjski dziennikarz Dermot Murnaghan, który osobiście relacjonował przypadki omawianych zbrodni i obserwował przebieg dotyczących ich śledztw. Każdy z pięciu odcinków opowie odrębną historię zabójstwa, którą zilustrują archiwalne nagrania, a dopełnią wywiady z osobami związanymi z daną sprawą. Widzowie poznają zeznania członków rodziny ofiary oraz wypowiedzi detektywów, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zbrodni i byli świadkami następujących po niej wydarzeń (więcej tutaj).

„Morderca na pokładzie” („Cruise Ship Killers”)
emisja: w piątki (od 2 grudnia br.) o 21:00

Serial kryminalny oparty na faktach, opowiadający historie ludzi, którzy nigdy nie wrócili do domu po wakacjach na statku wycieczkowym. Zawiera wywiady z rodziną i przyjaciółmi ofiar oraz ze śledczymi i ekspertami (więcej tutaj).

„Skazani za niewinność” („British Injustice With Raphael Rowe”)
emisja: we wtorki (od 6 grudnia br.) o 21:00

W latach 2019-2020 w Wielkiej Brytanii unieważniono ponad 1000 niesłusznych wyroków skazujących. Program koncentruje się na sprawach kryminalnych, w których kary zasądzono osobom niebędącym rzeczywistymi sprawcami przestępstw. To niezwykle trudne przypadki, bo ich konsekwencje odczuwają nie tylko rodziny ofiar, ale również ci krzywdząco oskarżeni, którzy często mają problem z poukładaniem swojego życia na nowo. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi i nie potrafią zamknąć tego smutnego rozdziału za sobą. Ciężko im się pogodzić z fałszywym oskarżeniem o poważną zbrodnię, którego padli ofiarą i wpływem jaki ten fakt wywarł na ich bliskich.

„Miasto morderców” 3 („Murdertown With Anita Rani” 3)
emisja: w środy (od 7 grudnia br.) o 21:00

W nowym sezonie „Miasta morderców" prowadząca, Anita Rani Nazran, opowiada, jak udało się rozwiązać jedno morderstwo i jak wpisuje się ono w niepokojący szerszy obraz danego miasta. - Formuła programu sprawia, że morderstwa te stają się wyjątkowo realne; czujemy, że wydarzyły się na ulicy czy dworcu, na którym mógł być każdy z nas - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Anita Rani Nazran w programie „Miasto morderców”, foto: A+E Networks
Anita Rani Nazran w programie „Miasto morderców”, foto: A+E Networks
Anita Rani Nazran w programie „Miasto morderców”, foto: A+E Networks
Anita Rani Nazran w programie „Miasto morderców”, foto: A+E Networks
Sabrina Kouider w programie „Zbrodnia po angielsku”, foto: A&E Television Networks
Sabrina Kouider w programie „Zbrodnia po angielsku”, foto: A&E Television Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...