reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

2 pirackie streamingi w Maroku zamknięte przed MŚ

dodano: 2022-11-19 19:47 | aktualizacja: 2022-11-19 20:29
autor: HP | źródło: ACE/moroccoworldnews

ACE ta witryna została przejęta piractwo 360px Główne pirackie serwisy streamingowe w Maroku zostały zamknięte na 2 dni przed rozpoczęciem MŚ w Katarze. Alliance for Creativity and Entertainment (ACE), wiodąca na świecie koalicja zajmująca się ochroną dynamicznego ekosystemu prawnego treści kreatywnych, ogłosiła dziś pomyślne zakończenie dużej operacji piractwa sportowego w Maroku. Przed zamknięciem 11 listopada strony z transmisją strumieniową transmitowały mecze piłki nożnej na żywo i to całkiem bezpłatnie. Domeny livekoora.online i yalla-shoot-new.tv przyciągnęły 20,6 mln odwiedzin miesięcznie w październiku 2022 r. Aktualnie obie domeny kierują ruch w sieci do strony ACE.

ACE
ACE Alliance for Creativity no longer 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obie pirackie strony czerpały treści przede wszystkim od międzynarodowego nadawcy sportowego, beIN SPORTS, który dołączył do organizacji ACE w kwietniu i wspierał tę udaną akcję w Maroku. Zamknięcie dwóch dużych serwisów streamingowych stojących za piractwem sportowym miało miejsce zaledwie 9 dni przed planowanym rozpoczęciem piłkarskich Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

- Udana akcja ACE w Maroku jest bezpośrednim wynikiem naszego zwiększonego skupienia się na rosnącym zagrożeniu, jakie piractwo sportowe na żywo stanowi dla konsumentów, lig sportowych i ich fanów

- powiedział Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef globalnej ochrony treści w Motion Picture Association i szef ACE.

- Współpracując z naszym członkiem, beIN SPORTS, wysłaliśmy jasną wiadomość do operatorów pirackich na całym świecie, w tym do każdego, kto planuje ukraść zawartość z nadchodzących meczów mistrzostw świata, że ​​cię znajdziemy i zamkniemy.


Rzecznik prasowy beIN powiedział:

- Na kilka dni przed Mistrzostwami Świata FIFA Qatar 2022 jesteśmy zachwyceni ostatnim zamknięciem nielegalnych stron internetowych w Maroku. Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom z ACE za ułatwienie tej ważnej działalności antypirackiej, która chroni naszych konsumentów w Maroku, zapewniając, że nie będą oni narażeni na szkodliwy nielegalny streaming.


W tym roku ACE znacznie zwiększyło swoją koncentrację na rosnącym zagrożeniu dla nadawców transmisji sportowych na dużą skalę, jakim są operacje pirackie. Według niedawnego badania przeprowadzonego przez Synamedia/Ampere, zajęcie się globalnym piractwem sportowym może przynieść branży dodatkowe 28 mld dol. rocznych przychodów.

Kompleksowe podejście ACE do ograniczania piractwa, które obejmuje kierowanie spraw karnych, spory sądowe i bezpośrednią komunikację wśród innych taktyk, umożliwiło ACE i jej partnerom szybkie przejście do ograniczania piractwa w transmisjach sportowych na żywo na całym świecie.

Źródło: alliance4creativity.com  moroccoworldnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...