reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP2: Kto wygrał „The Voice of Poland” 13?

dodano: 2022-11-21 08:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 19 listopada br. na kanałach TVP2 i TVP Wilno wyemitowany został premierowo 18. odcinek 13. sezonu polskiego programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Był to finał tej serii. W kolejnych dniach widowisko to pokażą stacje TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka. Program poprowadzili Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), a w jury zasiadali Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”. O wygraną zawalczyli Ewelina Gancewska, Konrad Baum, Dominik Dudek i Łukasz Drapała.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona głosami widzów wygrał trzynastą edycję „The Voice of Poland”. Finalista programu otrzymał tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych.

„Ogromny talent!”, „Zajdzie daleko”, „Można się zakochać w jego głosie - czysty, delikatny, widać wrażliwą naturę Dominika”, „Świetny występ!!! Już mam faworyta 13. edycji”, „Wspaniały głos, a wykonanie lepsze niż oryginał” - zachwycali się internauci po występie Dominika Dudka w „Przesłuchaniach w ciemno” trzynastej edycji „The Voice of Poland”. Wówczas swoje fotele odwrócili Justyna Steczkowska, Lanberry oraz Tomson i Baron. I to właśnie muzyków z zespołu Afromental Dominik Dudek ostatecznie wybrał na swoich trenerów. - Każdy kolejny występ Dominika Dudka okazywał się muzyczną perełką, którą zachwycali się nie tylko trenerzy, ale również prowadzący i widzowie programu. I to właśnie miłość, jaką zaskarbił sobie wśród widzów, zaprowadziła go na szczyt podczas finału - czytamy w komunikacie.

- Bardzo, ale to bardzo cieszę się z wygranej i szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że to właśnie ja odbiorę statuetkę. Tak naprawdę to dopiero początek mojej przygody i nie zamierzam czekać na to co przyniesie czas, tylko od jutra biorę się do ciężkiej pracy i dalszej walki o kolejne marzenia. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i wspierali mnie przez cały program. Gdyby nie wasza obecność nie mógłbym wygrać, dziękuje. Moje życie się zmienia i dzieją się rzeczy, do których dążyłem przez wiele lat, a jednocześnie mam zamiar pozostać dalej sobą, czyli Dominikiem, którego poznaliście w programie „The Voice of Poland”. Jak się czuję? Na pewno bogatszy o 50 tysięcy złotych. Żartuję, czuję się bogatszy, ale o nowe doświadczenia, nowych przyjaciół i najważniejsze - nabrałem więcej pewności siebie, za co jestem bardzo wdzięczny. Jeszcze raz dziękuję, widzimy się na koncertach i mam nadzieję na listach przebojów

- powiedział Dominik Dudek tuż po ogłoszeniu wyników.


Dominik Dudek jest drugą osobą z drużyny Tomsona i Barona, która jest zwycięzcą programu. Po raz pierwszy na sam szczyt panowie doprowadzili Alicję Szemplińską, uczestniczkę dziesiątej edycji „The Voice of Poland”.

Prowadzącymi trzynastą edycję muzycznego talent show byli Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel i Aleksander Sikora („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), a w jury zasiadali Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson” (więcej tutaj).
 
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Dominik Dudek w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Dominik Dudek w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP


„The Voice of Poland” - sezon 13., emisja na kanałach TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...