reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

Sport w polskiej TV 25.11.2022

dodano: 2022-11-24 12:57 | aktualizacja: 2022-11-25 13:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z piłkarskich Mistrzostw Świata w 4KAnglia - USA. Transmisje live z ligi NHL tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Merida: 
Ernesto Salcedo - Hafit Talavera
 
Eurosport 1

11:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs skoków

12:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

15:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka: 
Bieg na 5 km

16:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka: [przełożono na sobotę na godz. 7:30]
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

20:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd mężczyzn
 
Eurosport 2

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

 
Golf Channel

12:00 Golf: DP Tour, Johannesburg:
2. runda

   
Metro

12:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora


 
Polsat Sport Premium 1

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

19:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce
 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Skeleton: Puchar Świata, Whistler:
Monobob kobiet

20:30 Skeleton: Puchar Świata, Whistler:
Monobob kobiet
 
Polsat Sport

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Program krótki par sportowych

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Trefl Gdańsk

23:00 Bobsleje: Puchar Świata, Whistler:
Przejazd dwójek mężczyzn

01:00 (pt/so) Bobsleje: Puchar Świata, Whistler:
Przejazd dwójek mężczyzn
 
Polsat Sport Extra

13:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Ceremonia otwarcia

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Program krótki solistek

15:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Program krótki par sportowych

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Suzuki Arka Gdynia

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Panathinaikos Ateny - LDLC ASVEL Villeurbanne
 
Polsat Sport News

10:00 Triatlon: Abu Dhabi WTCS:
Finał kobiet

14:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce

16:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Program krótki solistów

18:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Taniec rytmiczny
 
TVP 4K

11:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Walia - Iran
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Katar - Senegal
Komentarz: Maciej Iwański, Kamil Kosowski

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Holandia - Ekwador
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Anglia - USA

Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik
 
TVP 1

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Katar - Senegal
Komentarz: Maciej Iwański, Kamil Kosowski

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Holandia - Ekwador
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Anglia - USA
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik
 
TVP 2

11:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Walia - Iran
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Walia - Iran
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Katar - Senegal
Komentarz: Maciej Iwański, Kamil Kosowski

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Holandia - Ekwador
Komentarz: Przmysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Anglia - USA
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik
 
Viaplay

11:30 Dart: 2022 Players Championship:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Carolina Hurricanes

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Colorado Avalanche

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Calgary Flames

20:30 Rugby: United Rugby Championship:
Ulster - Zebre

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Ottawa Senators

23:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins

23:30 Sporty walki: 2022 PFL World Championship:
Gala
Komentarz: Patryk Prokulski

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - New Jersey Devils

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - New York Islanders

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Arizona Coyotes

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - St. Louis Blues

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Seattle Kraken

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Winnipeg Jets

04:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Los Angeles Kings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...