reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-27 - 2023-01-28

Sport w polskiej TV 27.11.2022

dodano: 2022-11-26 11:48 | aktualizacja: 2022-11-26 22:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu piłkarskich Mistrzostw Świata: Hiszpania - Niemcy. Transmisje live z Pucharu Świata w skokach w Ruce w TVN i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:00 Boks: Gala, Londyn: 
Adam Azim - Rylan Charlton

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz - Basquet Girona

 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Bristol Rovers FC - Boreham Wood FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Ipswich Town FC - Buxton FC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Ebbsfleet United FC - Fleetwood Town FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Filip Kapica

16:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Newport County AFC - Derby County FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Burton Albion FC - Chippenham Town FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak

 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Ebbsfleet United FC - Fleetwood Town FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Filip Kapica

16:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Newport County AFC - Derby County FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

09:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

11:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Justyna Kowalczyk-Tekieli

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 20 km stylem dowolnym mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
1. przejazd slalomu kobiet

17:30 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Arabia Saudyjska:
Wyścig 1

18:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
2. przejazd slalomu kobiet

20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Supergigant mężczyzn
 
Eurosport 2

11:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Hulst:
Wyścig kobiet

12:05 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Hulst:
Wyścig mężczyzn

13:50 Teqball: Mistrzostwa Świata:
Zawody

20:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Arabia Saudyjska:
Wyścig 2
 
Golf Channel

11:30 Golf: DP Tour, Johannesburg:
Finał

 
Metro

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Justyna Kowalczyk-Tekieli

 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Emma Villas Aubay Siena - Gioiella Prisnma Taranto
 
Polsat Sport Extra

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Pokazy mistrzów

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Betis Baloncesto - Real Madryt

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
BG Göttingen - ALBA Berlin

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Cazoo Baskonia - Basquet Girona

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Galatasaray NEF - Fenerbahçe Beko
 
TVN

09:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP 4K

11:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Japonia - Kostaryka
Komentarz: Przemysław Pełka, Robert Podoliński

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Belgia - Maroko
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Kanada
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Niemcy

​​​​​​​Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila
 
TVP 1

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Belgia - Maroko
​​​​​​​Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Kanada
​​​​​​​Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Niemcy

​​​​​​​Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila
 
TVP 2

11:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Japonia - Kostaryka
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Robert Podoliński
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Japonia - Kostaryka
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Robert Podoliński

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Belgia - Maroko
​​​​​​​Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Kanada
​​​​​​​Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Niemcy

​​​​​​​Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
1. FC Köln - VfL Wolfsburg
​​​​​​​Komentarz: Piotr Chłystek

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - Gummersbach
​​​​​​​Komentarz: Szymon Ratajczak

14:00 Dart: 2022 Players Championship:
1/4 finału

15:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - Fortuna Hjørring

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - IK Uppsala

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Leicester Tigers - London Irish

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - Essen

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
HSV Hamburg - SC Magdeburg
​​​​​​​Komentarz: Szymon Ratajczak

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Arizona Coyotes
​​​​​​​Komentarz: Patryk Rokicki, Marcin Iwankiewicz

20:00 Dart: 2022 Players Championship:
1/2 finału i finał
​​​​​​​Komentarz: Kuba Łokietek

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Seattle Kraken

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Vancouver Canucks

04:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Ottawa Senators


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...