reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 2.12.2022

dodano: 2022-12-01 11:44 | aktualizacja: 2022-12-02 18:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu piłkarskich Mistrzostw Świata: Serbia - Szwajcaria. Transmisje live z ligi NHL tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Granada CF - CD Alaves

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

21:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Granada CF - CD Alaves

 
Eurosport 1

10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków kobiet

11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

12:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 20 km stylem dowolnym mężczyzn

14:15 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału

19:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
4. runda
 
Eurosport 2

12:45 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału

14:25 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 5 km

18:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Zjazd mężczyzn

19:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd kobiet

21:30 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału
 
Fightklub

02:00 (pt/so) Sporty walki: ONE Championship - ONE Fight Night 5: 
De Ridder - Malykhin

 
Golf Channel

19:30 Golf: PGA Tour, Albany:
2. runda

 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Bobsleje: Puchar Świata, Park City:
Przejazd jedynek



 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Żalgiris Kowno - Panathinaikos OPAP Ateny



 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała

22:30 Bobsleje: Puchar Świata, Park City:
Przejazd dwójek mężczyzn

00:00 (pt/so) Bobsleje: Puchar Świata, Park City:
Przejazd dwójek mężczyzn
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń



 
Polsat Sport Fight

18:30 Boks: Gala, Londyn: 
Tyson Fury - Dereck Chisora III



 
Polsat Sport News

17:30 Bobsleje: Puchar Świata, Park City:
Monobob mężczyzn

19:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Zawody
 
Sportklub

09:15 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Kuwejt:
Wyścig

11:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Kuwejt:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Kuwejt:
Wyścig

18:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Kuwejt:
Wyścig
 
TVP 4K

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Ghana - Urugwaj
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Janusz Michallik

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Serbia - Szwajcaria
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn
 
TVP 1

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Ghana - Urugwaj
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Janusz Michallik

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Kamerun - Brazylia
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Kamil Kosowski
 
TVP 2

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Korea Południowa - Portugalia
Komentarz: Maciej Iwański, Sebastian Mila

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Serbia - Szwajcaria
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn
 
TVP Sport

16:00 (transmisja łączona) Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Ghana - Urugwaj
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Janusz Michallik

16:00 (transmisja łączona) Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Korea Południowa - Portugalia
Komentarz: Maciej Iwański, Sebastian Mila

20:00 (transmisja łączona) Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Serbia - Szwajcaria
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn

20:00 (transmisja łączona) Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Kamerun - Brazylia​​​​​​​
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Kamil Kosowski

04:00 (pt/so) Sporty walki: ONE Championship - ONE Fight Night 5: 
De Ridder - Malykhin
 
Viaplay

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium
Komentarz: Tomasz Górski

20:00 Bilard: 2022 Mosconi Cup:
Zawody

20:45 Rugby: Premiership Rugby: 
Bath Rugby - Harlequins

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Ottawa Senators

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Nashville Predators

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...