reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Bożonarodzeniowe hity w grudniu w RMF Classic

dodano: 2022-12-01 16:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF Classic Od czwartku, 1 grudnia br., po raz 11., na antenie RMF Classic (Bauer Media Group) i na platformie RMF Classic+ przez cały dzień słuchacze usłyszą pasmo „Najpiękniejsza muzyka na święta”. W tym roku słuchacze mogą wziąć udział w akcji „Prezenty z pasją” i głosować na „Świąteczny przebój wszech czasów”. Specjalnie dla RMF Classic świąteczną piosenkę „Będzie biało” napisał Artur Andrus, a śpiewa ją Halina Mlynkova. Ponadto Stacja+ („RMF Classic+ bez muzyki świątecznej”) zaprasza na pasmo „Najpiękniejsza muzyka filmowa”. Słuchacze mogą także kupić pakiety prezentowe z 12-miesięcznym dostępem do usługi RMF Classic+ oraz świecą o zapachu „muzyki filmowej”.

RMF Classic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie rozgłośni RMF Classic:

W grudniu br. na antenie RMF Classic i na platformie RMF Classic+ przez cały dzień grane będą tylko świąteczne przeboje. W tym roku na prośbę słuchaczy nadawca wystartował z akcją „Najpiękniejsza muzyka na święta” w czwartek, 1 grudnia (więcej tutaj). Aż do poniedziałku, 26 grudnia br. na stronie internetowej rmfclassic.pl będzie można głosować w plebiscycie na „Świąteczny przebój wszech czasów”, w którym do zdobycia są nagrody. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia odbędzie się finał plebiscytu (więcej tutaj).

Będzie biało

W ramach „Najpiękniejszej muzyki na święta” stacja przygotowała tak jak co roku świąteczną piosenkę, która po raz pierwszy zabrzmi na antenie w czwartek, 1 grudnia br. „Będzie biało” to utwór napisany przez Artura Andrusa. Muzykę skomponował Marcin Kindla, zaś utwór śpiewa Halina Mlynkova. Artystka w ostatnim czasie wydała piąty solowy album pod tytułem „Film(l)ove)” z interpretacjami piosenek z kultowych polskich filmów. Premiera koncertowa utworu będzie miała miejsce w warszawskim klubie Jassmine w poniedziałek, 12 grudnia br. w czasie ekskluzywnego koncertu dla 100 słuchaczy RMF Classic i RMF Classic+. Koncert i piosenka „Będzie biało” jest efektem współpracy z Warner Music Poland. Zaproszenia na to wydarzenie można zdobyć na stronie internetowej rmfclassic.pl.

Prezenty z pasją

To jednak nie wszystko. W tym roku nadawca przygotował także specjalną akcję „Prezenty z pasją”. - Często zapominamy, jakie perełki możemy znaleźć u lokalnych wytwórców. Okres pandemii był dla drobnych przedsiębiorców niezwykle trudny. Teraz my przychodzimy im z pomocą. Na stronie internetowej rmfclassic.pl od połowy listopada br. powstaje mapa rodzinnych manufaktur, zakładów rzemieślniczych i magicznych sklepików z lokalnym asortymentem, w których każdy z nas może znaleźć prezent na święta Bożego Narodzenia. Nasi dziennikarze odwiedzą wybrane pracownie z waszych zgłoszeń, aby przyjrzeć się pracy tych osób i opowiedzieć ich historię na antenie RMF Classic i platformie RMF Classic+ - zapowiada nadawca.

RMF Classic+ i świeca o zapachu muzyki filmowej

I na koniec coś dla tych, którzy chcieliby w grudniu wrócić do „Najpiękniejszej muzyki filmowej”. Specjalnie dla subskrybentów RMF Classic+ nadawca przygotował specjalną Stację+, czyli stację gatunkową z utworami, które na co dzień grane są na antenie RMF Classic od stycznia do listopada. „RMF Classic+ bez muzyki świątecznej” jest dostępne dla użytkowników platformy od 1 do 26 grudnia br. (więcej tutaj)

Na platformie RMF Classic+ słuchacze mogą także kupić specjalne pakiety prezentowe z 12-miesięcznym dostępem do usługi oraz świecą o zapachu „muzyki filmowej”.
 
Specjalnie dla RMF Classic piosenkę „Będzie biało” śpiewa Halina Mlynkova, foto: Bauer Media Group
Specjalnie dla RMF Classic piosenkę „Będzie biało” śpiewa Halina Mlynkova, foto: Bauer Media Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...