reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

RMF Classic i „Najpiękniejsza muzyka na święta”

dodano: 2021-12-01 05:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF Classic RMF Classic (Bauer Media Group) jak co roku w grudniu zmienia profil muzyczny i przez cały dzień grać będzie przeboje związane z okresem Bożego Narodzenia. Termin startu akcji „Najpiękniejsza muzyka na święta” w tym roku (w środę, 1 grudnia) wybrali słuchacze. Dodajmy, iż jest to 10. edycja akcji. W grudniu br. powraca też muzyczna zabawa dla słuchaczy, czyli plebiscyt na „Świąteczny przebój wszech czasów”.

RMF Classic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W tym roku pod hasłem „Najpiękniejsza muzyka na święta” grać będziemy wcześniej, bo decyzję, od kiedy na antenie pojawiać się będą świąteczne przeboje oddaliśmy w ręce słuchaczy. To oni w internetowym głosowaniu wybrali datę 1 grudnia

- mówi Paweł Pawlik, dyrektor programowy RMF Classic.


Na antenie zabrzmią klasyczne, gwiazdkowe standardy sprzed lat, ale w świąteczny nastrój wprowadzi słuchaczy także cała plejada artystów naszych czasów: Kylie Minogue, Celin Dion, Michael Buble, Robbie Williams, John Stephens „John Legend”, Bryan Adams czy Paul McCartney. Nie zabraknie polskich wykonawców, takich jak: Katarzyna Szczot „Kayah”, Grzegorz Markowski, Czerwone Gitary czy Skaldowie.

Wśród piosenek z dzwoneczkami pojawi się również świąteczny utwór napisany specjalnie dla RMF Classic przez Artura Andrusa w wykonaniu samego autora i zespołu rozgłośni. A w Wigilię i podczas świąt Bożego Narodzenia na antenie jak co roku zabrzmią również tradycyjne, polskie kolędy.

W grudniu br. powraca też muzyczna zabawa dla słuchaczy, czyli plebiscyt na „Świąteczny przebój wszech czasów”. Słuchacze wybiorą swoje ulubione gwiazdkowe piosenki w internetowym głosowaniu, a finału można będzie wysłuchać na antenie RMF Classic w niedzielę, 26 grudnia br. (więcej tutaj)

Akcję „Najpiękniejsza muzyka na święta” wspiera kampania reklamowa obejmująca prasę (tygodniki i miesięczniki) oraz internet (bannery i spoty wideo w wybranych portalach). Za planowanie i zakup mediów oraz koncepcję kreatywną odpowiedzialny jest Dział Promocji RMF Classic (więcej tutaj).

„Najpiękniejsza muzyka na święta” - emisja codziennie (od 1 grudnia 2021 roku) w RMF Classic.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...