reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-27 - 2023-01-28

Sport w polskiej TV 3.12.2022

dodano: 2022-12-02 12:36 | aktualizacja: 2022-12-03 17:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu piłkarskich Mistrzostw ŚwiataArgentyna - Australia. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
New York Knicks - Dallas Mavericks

00:00 (so/nd) Padel: Premier Padel, Monterrey:
1/2 finału

02:00 (so/nd) Padel: Premier Padel, Monterrey:
1/2 finału
 
CANAL+ Sport 2

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro - FC Barcelona Basket

 
Eurosport 1

08:40 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Zawody

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

15:20 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Jazda po muldach

17:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Zjazd mężczyzn

19:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
5. runda
 
Eurosport 2

10:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków kobiet

11:30 Snowboard: Puchar Świata, Les Deux Alpes:
Snowcross

13:45 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału

19:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd kobiet

20:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd kobiet

22:00 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału
 
FightBox

20:30 Sporty walki: Mix Fight Gala:
Gala

 
Fightklub

11:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE 164: 
Pacio - Brooks

01:00 Sporty walki: BKFC 34:
Gala
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Albany:
3. runda

 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Itas Trentino - Pallavolo Padova

21:30 Bobsleje: Puchar Świata, Park City:
Przejazd czwórek
 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2



 
Polsat Sport Premium 3

19:00 Bobsleje: Puchar Świata, Park City:
Przejazd dwójek kobiet



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin

19:00 Boks: Gala, Londyn: 
Tyson Fury - Derek Chisora

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Stephen Thompson - Kevin Holland
 
Polsat Sport Extra

07:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Adrian Carambula/Alex Ranghieri - Paul Lotman/Miles Evans

08:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Taliqua Clancy/Mariafe Artacho del Solar - Taryn Kloth/Kristen Nuss

11:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Betsi Flint/Julia Scoles - Sara Hughes/Kelly Cheng

17:40 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 4
 
Polsat Sport News

10:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał mężczyzn

11:30 Snowboard: Puchar Świata, Les Deux Alpes:
Snowcross

15:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Jazda po muldach

17:30 Bobsleje: Puchar Świata, Park City:
Przejazd dwójek kobiet

19:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

23:00 Bobsleje: Puchar Świata, Park City:
Przejazd czwórek mężczyzn
 
Sportklub

05:25 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Adelajda:
Wyścig 1
 
10:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
South East Melbourne Phoenix - Melbourne United

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Türk Telekom - Tofaś

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Frutti Extra Bursaspor - Onvo Büyükçekmece Basketbol

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
BAXI Manresa - Joventut Badalona

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga - Casademont Saragossa
 
TVP 4K

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Holandia - USA
Komentarz: Maciej Iwański, Janusz Michallik

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Argentyna - Australia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński 
 
TVP 1

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Holandia - USA
Komentarz: Maciej Iwański, Janusz Michallik

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Argentyna - Australia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński 
 
TVP Sport

10:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski mężczyzn

13:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski kobiet

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Holandia - USA
Komentarz: Maciej Iwański, Janusz Michallik

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Argentyna - Australia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński 
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Arkadiusz Stolarek

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Sunderland - Millwall FC
Komentarz: Marcin Pawłowski

13:30 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
FC THY-Thisted Q - Brøndby IF

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Aston Villa
Komentarz: Wojciech Piela

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Inter Mediolan- Juventus FC

15:15 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Färjestad - Timrå

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
SC Freiburg - MSV Duisburg

18:30 Rugby: Premiership Rugby: 
Gloucester Rugby - Northampton Saints

20:00 Bilard: 2022 Mosconi Cup:
Zawody

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Anaheim Ducks

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Erlangen - Füchse Berlin

21:00 Rugby: Premiership Rugby: 
Bristol Bears - Leicester Tigers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Colorado Avalanche

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Vegas Golden Knights

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - San Jose Sharks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Chicago Blackhawks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Washington Capitals

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Florida Panthers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Arizona Coyotes

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Carolina Hurricanes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...