reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sky Deutschland rezygnuje z 4 kanałów

dodano: 2022-12-02 10:33
autor: RO | źródło: DF

Sky Deutschland logo platforma red kolor 360px Bardzo zła wiadomość dla abonentów platformy Sky Deutschland. Poza nadchodzącymi podwyżkami, wkrótce klienci będą musieli przygotować się na wyłączenia 4 kanałów. Potwierdził to szef działu rozrywkowego Sky Entertainment, Christian Asanger, w wywiadzie dla Digital Fernsehen.

Dzikie oblicze Chin Nat Geo Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Należący do NBC Universal kanał E! Entertainment opuszcza Niemcy, Austrię, Szwajcarię i Luksemburg na przełomie 2022 i 2023 roku. O tym było już wiadomo wcześniej.

Christian Asanger dodaje kolejne kanały, które zostaną wycofane. W Nowy Rok zostanie wyłączony kanał dla dzieci Junior. Tu już nawiązuje do wciąż dostępnej szerokiej gamy stacji dla młodych widzów - od Boomerang po programy Nickelodeon, a także liczne treści partnerów ze strony Netflix czy Disney+. Z drugiej strony całkowicie wykluczono nowy kanał linearny Sky Kids w Niemczech, który Sky ogłosiło w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

E! Entertainment i Junior znikają wraz z końcem 2022 roku. Kolejne kanały w późniejszym terminie.

Pod koniec stycznia 2023 r. zostaną wyłączone National Geographic i Nat Geo Wild. Operator niemieckiej platformy tłumaczy, że kanały nie pasują już do strategii prowadzonej przez dostawcę płatnej telewizji.
 

Wyłączenie jest związane wyłącznie ze strategią Sky polegającą na coraz większym skupianiu się na własnych ekskluzywnych treściach. Rozstanie się z tymi nadawcami jest świadomą decyzją Sky Deutschland. Dziękujemy naszym partnerom za wieloletnią współpracę. Chcemy bardziej skoncentrować się na naszych markach Sky Documentaries, Sky Nature i Sky Crime, a także inwestować we własne treści, które można oglądać wyłącznie na Sky

- powiedział szef Sky Entertainment, Christian Asanger.


Za to abonenci sieci kablowych Sky mogą spodziewać się rozszerzenia oferty od 8 marca 2023 o kanał History Channel. To efekt zwiększonej współpracy z A+E Networks w 2020 roku, ale dopiero w przyszłym roku będą widoczne z tego korzyści.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...