reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

8 nowych klientów IPTV dla M7 Deutschland

dodano: 2022-12-05 19:55
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Niemcy Grupa M7 odnotowuje duży popyt na swoje produkty i usługi, przyciągając 8 nowych klientów IPTV. Nowi partnerzy to wiodący operatorzy sieci światłowodowych oraz regionalne firmy telekomunikacyjne w Niemczech i Austrii, które mogą zdobywać swoich klientów dzięki przyszłościowej i zróżnicowanej ofercie IPTV oferowanej przez M7.

M7 Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowi partnerzy M7 to firmy komro, Stadtwerke Merseburg, Regionet Schweinfurt, R-KOM, Stadtwerke Konstanz, Stadtwerk Tauberfranken i VS Media w Niemczech, a także Kabel-TV Lampert w Austrii.

Ogólnie M7 jest jednym z wiodących dostawców rozrywki telewizyjnej dla sieci kablowych i IP, zaopatrując około 160 operatorów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie i Luksemburgu w produkty i usługi umożliwiające oglądanie telewizji przez widzów za pośrednictwem telewizji kablowej i IPTV. M7 realizuje dosyły przez satelitę Eutelsat 9B (9°E).

Partnerzy M7 mogą zaoferować swoim klientom około 130 darmowych i płatnych kanałów telewizyjnych, kanały tematyczne i międzynarodowe - większość w jakości HD, a także dodatkowe funkcje interaktywne, takie jak ponowne uruchamianie programów, możliwość nagrywania PVR i korzystanie z wielu ekranów za pomocą aplikacji na smartfon lub tablet.
 
Coraz więcej operatorów telekomunikacyjnych zdaje sobie sprawę z wysokiej wartości, elastycznej oferty telewizyjnej, która pozwala im przekonywać klientów o wydajności ich sieci, otwierać nowe źródła przychodów i konkurować. Cieszymy się, że 8 kolejnych operatorów telekomunikacyjnych z Niemiec i Austrii wybrało nasze niestandardowe rozwiązania w zakresie dostarczania nowoczesnej telewizji swoim klientom

- powiedział Marco Hellberg, dyrektor zarządzający firmy Eviso Germany GmbH, która jest partnerem biznesowym M7 w Niemczech.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...