reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Televio z nową wersją aplikacji na Androida

dodano: 2022-12-09 12:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio

Televio Platforma Televio zaktualizowała aplikację dla telefonów i tabletów z systemem Android. Na użytkowników czeka przejrzysty i bardziej intuicyjny wygląd listy kanałów i ustawień, a także usprawnione funkcje. Wśród nich rozbudowane narzędzie wyszukiwania i opcja nagrywania całych sezonów seriali. Sprawdź, co można znaleźć w nowej wersji aplikacji.

Televio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Subskrybenci usługi Televio mogą już korzystać z nowej wersji aplikacji na swoich urządzeniach mobilnych z systemem Android od wersji 5. Aktualizacja wprowadziła nie tylko ulepszony design, ale także kilka przydatnych funkcji, dzięki którym aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza w obsłudze.

Rozbudowano narzędzie wyszukiwania, aby użytkownicy mogli w prosty sposób odnaleźć swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne. Nowe narzędzie jest przede wszystkim inteligentniejsze i bardziej adaptacyjne. Wyniki wyszukiwania zmieniają się natychmiast po każdym wpisanym znaku (wcześniej należało wpisać cały tytuł), dzięki czemu łatwiej i szybciej jest odnaleźć pożądane treści.

Funkcja wyszukiwania umożliwia teraz znajdowanie nie tylko audycji, jak wyglądało to wcześniej, ale również konkretnych stacji telewizyjnych. Lista kanałów także została odświeżona, dzięki czemu poruszanie się po niej jest bardziej intuicyjne. Wprowadzono przejrzysty wygląd tekstu, który sprawia, że całość jest przystępniejsza w odbiorze.

Zmienił się sposób prezentowania szczegółów o programach. Nie tylko odświeżono design, ale także dodano nową funkcję nagrywania. Widz może już za pomocą jednego przycisku zapisywać całe sezony seriali i programów, w taki sam sposób, jaki zna z innych platform, zamiast nagrywać pojedyncze odcinki.

Uproszczono również wygląd ustawień, które są teraz jeszcze bardziej czytelne. Użytkownik może szybciej odnaleźć interesujące go opcje, jak na przykład widok kanałów w siatce i w łatwy sposób dostosować aplikację do własnych potrzeb.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...