reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Disney+ uruchomił w USA wersję z reklamami

dodano: 2022-12-09 11:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: The Walt Disney Company/satkurier.pl

Disney+ 8 grudnia br. Disney+ udostępnił w Stanach Zjednoczonych subskrypcję z reklamami, przy współpracy ponad 100 reklamodawców na start. Nowe plany subskrypcji z reklamami są dostępne również w Disney Bundle oraz Hulu + Live TV, zapewniając widzom więcej opcji wyboru. Obecni subskrybenci Disney+ mają możliwość przejścia na plan Basic, czyli z reklamami, w cenie 7,99 dol. miesięcznie. Ci, którzy zdecydują się pozostać subskrybentami oferty bez reklam (od teraz Premium) za 10,99 dol. miesięcznie lub 109,99 dol. rocznie, nie muszą podejmować żadnych dalszych działań (cena planu Disney+ bez reklam wzrosła o 3 dol. miesięcznie).

Disney+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Dzisiejsza premiera jest kamieniem milowym dla Disney+ i stawia wybór konsumenta na pierwszym miejscu - powiedział Michael Paull, prezes Direct to Consumer w The Walt Disney Company. - Dzięki tym nowym ofertom wspieranym reklamami jesteśmy w stanie zapewnić konsumentom większą elastyczność, aby mogli cieszyć się pełnym zakresem i głębią niesamowitych opowieści The Walt Disney Company.

W chwili premiery subskrybenci Disney+ Basic będą mogli cieszyć się pełnym katalogiem treści i kluczowymi funkcjami, które są oferowane również w planie Disney+ Premium:
  • Biblioteka Disneya - stale powiększająca się kolekcja tysięcy tytułów obejmujących filmy, dokumenty, seriale i filmy krótkometrażowe;
  • Profile - możliwość utworzenia do 7 profili na konto, także z kontrolą rodzicielską;
  • Równoczesne oglądanie - możliwość korzystania na max. 4 urządzeniach jednocześnie;
  • Wysoka jakość - w tym, jeśli są obsługiwane, 4K Ultra HD, Dolby Vision, Full HD, HDR10 oraz Expanded Aspect Ratio z IMAX Enhanced.
 
Nowe plany Subskrypcja Cena za miesiąc
Disney+ Basic Disney+ (z reklamami) $7,99
Disney Bundle Duo Basic Disney+ (z reklamami), Hulu (z reklamami) $9,99
Disney Bundle Trio Basic Disney+ (z reklamami), Hulu (z reklamami), ESPN+ (z reklamami) $12,99
Hulu (z reklamami) + Live TV Hulu (z reklamami) + Live TV, plus dostęp do Disney+ (z reklamami) i ESPN+ (z reklamami) $69,99

Subskrypcja Disney+ Basic jest przeznaczona do użytku wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i krajach, w których dostępna jest subskrypcja z reklamami. Subskrybenci Disney+ Basic nie będą mieli dostępu do funkcji Premium, takich jak Downloads, GroupWatch, SharePlay czy Dolby Atmos.

W Disney+ Basic można znaleźć reklamy dostarczane przez: Dentsu, Havas, Horizon, IPG, Omnicom Group, Publicis, RPA, Stagwell i WPP, z kilkunastu kategorii, w tym sprzedaż detaliczna, odzież, motoryzacja, usługi finansowe, restauracje, technologia, telekomunikacja, CPG, podróże.

Disney+ zadebiutował w Polsce dnia 14 czerwca 2022 roku, w cenie 28,99 zł miesięcznie za dostęp do filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, „Gwiezdnych wojen”, National Geographic oraz innych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...