reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zbrodnie i podróże w styczniu w CBS Reality

dodano: 2022-12-12 11:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W styczniu 2023 roku kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Pies i kot: kto tu rządzi?” (sezon 1.), „48 godzin” (sezon 34.), „Straż graniczna USA. Mosty nad Rio Grande” („Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande”, sezony 1., 2. i 3.) i „Nadmorskie zbrodnie” (sezon 4.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2023 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Pies i kot: kto tu rządzi?”
emisja: w niedziele (od 1 stycznia 2023 roku) o 14:00

Program będzie emitowany w niedziele o 14:00, od 1 do 22 stycznia 2023 roku. Program przedstawia rodziny, których domy zostały zmienione w pole bitwy przez walczące między sobą zwierzęta. Zrozpaczeni właściciele, nie mogąc poradzić sobie z agresją swoich pupili, zwrócili się do ekspertów - behawiorystów, Chiraga Patela i Nanci Creedon. Stawka jest bardzo wysoka. Jeśli Nanci Creedon, psi instruktor musztry, i Chirag Patel, koci doradca, nie zdołają przerwać waśni, jeden ze zwierzaków może być zmuszony do znalezienia nowego domu, zanim któryś z nich zostanie poważnie ranny. Na szczęście eksperci znają mnóstwo sztuczek, a także posiadają nietypową tajną broń, która pozwoli im poradzić sobie nawet z najtwardszymi bojownikami.

„48 godzin” 34
emisja: od poniedziałku do piątku (od 16 stycznia 2023 roku) o 21:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 21:00, od poniedziałku, 16 stycznia do poniedziałku, 27 lutego 2023 roku. Seria bada sprawy kryminalne dotyczące wszystkich aspektów ludzkiego życia, w tym chciwości i pasji. Jak zapewnia nadawca, na przestrzeni lat program „48 godzin” wypracował bogatą historię oryginalnego dziennikarstwa, które pomogło oczyścić z zarzutów osoby niesłusznie skazane, doprowadziło do ponownego otwarcia i rozwiązania dawno zamkniętych spraw, tym samym odmieniając życie zwykłych ludzi i ich rodzin (więcej tutaj).

„Straż graniczna USA. Mosty nad Rio Grande” 1, 2, 3
emisja: od poniedziałku do piątku (od 23 stycznia 2023 roku) o 20:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 20:00, od poniedziałku, 23 stycznia do piątku, 3 marca 2023 roku. Ponad połowę południowej granicy Ameryki wyznacza Rio Grande, mętna, brązowa rzeka, wijąc się między Teksasem a Meksykiem. Przecina ją w sumie 28 mostów łączących Stany Zjednoczone Ameryki z południowym sąsiadem, Meksykiem. Każdego dnia 250 tysięcy osób, 12 tysięcy ciężarówek z towarem i pięć tysięcy wagonów kolejowych przekracza je z wielu powodów. Niektóre legalnie, a inne nie. Odpowiedzialnym za mosty oddziałem Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego jest U.S. Customs and Border Protection (CBP/Straż Graniczna). Po raz pierwszy kamery telewizyjne mogą śledzić ich pracę, procesy i technologie, które CBP wykorzystuje w swojej misji zapewnienia bezpieczeństwa Ameryce.

„Nadmorskie zbrodnie” 4
emisja: od poniedziałku do piątku (od 30 stycznia 2023 roku) o 22:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 22:00, od poniedziałku, 30 stycznia do piątku, 10 lutego 2023 roku. Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie
miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia. W najnowszym sezonie widzowie wyruszą w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca pełne śmiechu, spacerów po promenadzie, kolorowych lunaparków i waty cukrowej. Jednak, gdy karuzele przestają się obracać, a na deptakach gasną ostatnie światła, z ciemności wyłania się świat chaosu i zbrodni (więcej tutaj).
 
Nell Darby w programie „Nadmorskie zbrodnie”, foto: AMC Networks International
Nell Darby w programie „Nadmorskie zbrodnie”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...