reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Przygody w styczniu w Boomerangu

dodano: 2022-12-16 02:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Boomerang W styczniu 2023 roku kanał telewizyjny Boomerang poleca swoim widzom w ramach pasma „Cartoonito” taki serial jak „Krecio” (sezon 1.) i w ramach pasma „Czas na bajkę z Jasiem Fasolą” taką produkcję jak „Jaś Fasola”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w pierwszym miesiącu 2023 roku kanał Boomerang zaprasza na kolejną premierę w ramach pasma „Cartoonito”. W styczniu 2023 roku mali widzowie będą mogli zobaczyć nowe odcinki serialu „Krecio” o tytułowym bohaterze, który z pomocą odrobiny magii chroni Krecie Miasto i pomaga jego mieszkańcom rozwiązywać różne problemy. Stacja Boomerang przygotowała także weekendowy maraton z serialem „Jaś Fasola”.

Styczeń 2023 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Cartoonito”:
„Czas na bajkę z Jasiem Fasolą”:
„Jaś Fasola”
emisja: w soboty i niedziele (od 7 stycznia 2023 roku) o 8:30

Premiera maratonu odbędzie się w sobotę, 7 stycznia 2023 roku o godzinie 8:30 w ramach pasma „Cartoonito” (więcej tutaj). Boomerang zaprasza na coweekendową porcję niesamowitych czynów pewnego sławnego Anglika. To Jaś Fasola. W animowanej odsłonie głosu głównej postaci użyczył pierwszy Jaś Fasola, Rowan Atkinson. I podobnie jak w przypadku klasycznej wersji serialu, animowany bohater non stop pakuje się w tarapaty. Na szczęście ma u boku przyjaciela, pluszowego misia Teddy’ego. Jest przekonany, że Teddy wspiera go w każdej sytuacji. W emitowanych przez Boomerang odcinkach spotyka fotografa, który robi zdjęcia dzikim zwierzętom. Bohaterowi bardzo spodoba się ta profesja i sam zostanie fotografem. Wszyscy mali mieszkańcy lasów i parków go uwielbiają - przynajmniej tak sądzi Jaś. Niegramotny pan Fasola płoszy napotkane stworzenia. Wpada jednak na genialny pomysł: przebierze się za lisa. Wtedy nikt nie będzie wiedział, że to on. Niestety jego plan spali na panewce, gdy spotka psy - uwierzą, że Jaś to prawdziwy lis i będą ścigać go aż do samego domu (więcej tutaj).

„Cartoonito”:
„Krecio”
emisja: codziennie (od 16 stycznia 2023 roku) o 13:30

Premiera nowych odcinków serialu odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia 2023 roku o godzinie 13:30 w ramach pasma „Cartoonito”. Każdego dnia Krecio ma niezwykle ważne obowiązki. Chronienie całego Kreciego Miasteczka przed kłopotami to nie lada zadanie. Pomaga mu magiczna księga imieniem Reggie, która została najlepszym przyjacielem bohatera po wydarzeniach z filmu „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie”. U boku protagonisty serialu pojawia się też mądra przyjaciółka Dotty. W minionych z premierowych epizodów mali widzowie mogli po raz kolejny zobaczyć ten odważny duet w akcji. Dwuczęściowy odcinek pokazywał historię ich misji specjalnej. Aby ocalić Krecie Miasto, musieli odnaleźć sposób na usunięcie wadliwej strony z Reggiego. Sprawiła ona, że wszystkie kreciki zamieniły się w robaki! Główny bohater i jego przyjaciółka po raz kolejny uratowali podziemny świat. Kolejne premierowe przygody Krecia pojawią się w styczniu 2023 roku na kanale Boomerang (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...