reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Warsaw Shore...” 17 - finał w stacji MTV Polska

dodano: 2022-12-17 01:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global/satkurier.pl

Warsaw Shore Ekipa z Warszawy MTV W niedzielę, 18 grudnia br. o godz. 23:00 na kanale MTV Polska wyemitowany zostanie premierowo 13. odcinek 17. sezonu polskiego programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” (w formacie „Warsaw Shore - Summer Camp”), którego producentem jest Dragon Head. Będzie to finał tej serii. Widowisko to jest również dostępne w serwisie VOD Player. Wystąpią Milena Łaszek, Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Aleksandra Okrzesik, Wiktoria Robert, Jeremiasz Szmigiel „Jez”, Michał Sarnowski „Sarna”, Przemysław Skulski „Sequento”, Kamil Jagielski i Patryk Spiker. Widzowie stacji MTV Polska mogą także oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.

Warsaw Shore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To będzie odcinek specjalny siedemnastego sezonu programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Widzowie razem z Mileną Łaszek i Sequento prześledzą przygody ekipy, których nie mieli okazji zobaczyć w poprzednich odcinkach. Królewska para zaprasza do wspólnego oglądania. Siedemnasty sezon był dla ekipy pełen przygód. W odcinku specjalnym wiele z nich widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy. Będą - moc pocałunków, stare i nowe dramy, wyjątkowe pranki i jeszcze więcej tańca.

Czworo uczestników w ramach zacieśniania więzi wybierze się do oryginalnej cukierni, gdzie wspólnie będą przygotowywać gofry o bardzo nietypowych kształtach. Widzowie dowiedzą się też, który z ekipowych chłopaków najbardziej nadaje się na męża, a który na kucharza. W odcinku specjalnym widzowie przekonają się, że metamorfozy nie zawsze muszą być domeną dziewczyn. Z kolei w pozornie męskiej dyscyplinie lepsza okaże się płeć piękna. Na koniec widzowie zobaczą też, jak ekipa bawiła się na planie sesji zdjęciowej do tego sezonu.

- Popcorn gotowy? Tego nie można przegapić - zachęca nadawca. Odcinek specjalny siedemnastej edycji programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” wyemitowany zostanie premierowo w niedzielę, 18 grudnia br. o godzinie 23:00 w stacji MTV Polska (więcej tutaj).
 
Milena Łaszek w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Milena Łaszek w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Oliwia Dziatkiewicz w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Oliwia Dziatkiewicz w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Aleksandra Okrzesik w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Aleksandra Okrzesik w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Lena Majewska w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Lena Majewska w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Wiktoria Robert „Jaszczur” w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Wiktoria Robert „Jaszczur” w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Przemysław Skulski „Sequento”, Milena Łaszek, Aleksandra Okrzesik, Kamil Jagielski, Wiktoria Robert, Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Patryk Spiker, Michał Sarnowski „Sarna” i Jeremiasz Szmigiel „Jez” w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Przemysław Skulski „Sequento”, Milena Łaszek, Aleksandra Okrzesik, Kamil Jagielski, Wiktoria Robert, Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Patryk Spiker, Michał Sarnowski „Sarna” i Jeremiasz Szmigiel „Jez” w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global


„Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” - sezon 17., emisja w niedziele o godz. 23:00 w MTV Polska. Widzowie tego kanału mogą oglądać także wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...