reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Święta z Gesslerami” na kanałach TVN

dodano: 2022-12-20 19:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Święta z Gesslerami” We wtorek, 20 grudnia br. o godz. 21:35 w telewizji TVN, a w kolejnych dniach w stacjach TVN Style i Food Network, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Święta z Gesslerami”, którego producentem jest Constantin Entertainment Polska. Widowisko zobaczą również widzowie kanału ITVN (TVN International) i serwisu VOD Player. Wystąpią Magdalena Gessler („Kuchenne rewolucje” w stacjach TVN, TVN Style i ITVN/TVN International, „MasterChef” w TVN i „Sexy kuchnia Magdy Gessler” w Food Network), Lara Gessler, Tadeusz Müller i Mirosław Ikonowicz. Program składa się z 4 odcinków.

TVN „Święta z Gesslerami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, setki pomysłów na minutę, dziesiątki metrów światełek i 12 wyszukanych dań - w tym programie widzowie zobaczą Magdalenę Gessler, znaną z programów „Kuchenne rewolucje” (emisja w stacjach TVN, TVN Style i ITVN/TVN International - więcej tutaj), „MasterChef” (emisja w TVN - więcej tutaj) i „Sexy kuchnia Magdy Gessler” (emisja w Food Network - więcej tutaj), w szale przygotowań do świąt Bożego Narodzenia.

Magdalena Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do nadchodzącej Wigilii, która z jakiegoś powodu jest dla nich wyjątkowa - każda rodzina to nowy odcinek, inna historia i inne wyzwania. Magdalena Gessler pomoże im odnaleźć się w chaosie przedświątecznej gorączki i zorganizować niezapomnianą uroczystość.

Magdalena Gessler przed świętami Bożego Narodzenia odwiedzi trzy rodziny. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą rodzinę Agnieszki i Rafała, rodziców trójki dzieci. Magdalena Gessler odpowie na zaproszenie Agnieszki. Agnieszka kocha święta Bożego Narodzenia i ten przedświąteczny harmider. Rafał niestety nie podziela entuzjazmu Agnieszki. Magdalena Gessler ma pomóc odczarować podejście Rafała do świąt Bożego Narodzenia. Czy to się uda? A może wcale nie trzeba odczarowywać Rafała - tylko sprawić, żeby przedświąteczne przygotowania były radosne i przyjemne?

Kolejni bohaterowie, których odwiedzi Magdalena Gessler, to rodzina wielopokoleniowa. Tu w domu i kuchni rządzi babcia Bogusława. To ona dba o klimat, kuchnię i tradycję świąt Bożego Narodzenia. I niby nic w tym złego, ale rodzina Bogusławy, choćby chciała mocniej się zaangażować to nie może, bo Bogusława działa tak szybko, że nim coś zaczną pomagać to wszystko jest gotowe. Czas więc odciążyć babcię Bogusławę i zaangażować innych członków rodziny w świąteczne przygotowania. Czy Magdalenie Gessler uda się przejąć kuchnię i podzielić na nowo obowiązki? A może Bogusława jest zwyczajnie niezastąpiona?

Do swojego domu Magdalenę Gessler zaprosiła również Sylwia. To samotna mama dwóch nastolatków. Samodzielna, samowystarczalna, pracowita i kochająca święta Bożego Narodzenia. Sylwia chce przybliżyć chłopcom tradycję, wspomnieć czas, kiedy żył jej największy autorytet - jej ojciec. To on nauczył ją gotować i przeżywać tradycję. Dodatkowo Magdalena Gessler stanie przed jeszcze jednym wyzwaniem. Wraz z Sylwią ugoszczą w jej domu Tianę - mieszkającą od kilku lat w Polsce Ukrainkę, która nigdy nie siedziała przy wigilijnym stole i nie poznała pięknych, polskich tradycji.

W finałowym odcinku Magdalena Gessler zaprosi rodziny na świąteczną ucztę, na której znajdą się również najbliżsi Magdaleny Gessler - Lara Gessler (jej córka), Tadeusz Müller (syn) oraz Mirosław Ikonowicz (ojciec). Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdalenę Gessler, Larę Gessler i Tadeusza Müllera. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne zrób to sam z resztą Gesslerów.

Odcinek pierwszy programu „Święta z Gesslerami” wyemitowany zostanie premierowo w telewizji TVN we wtorek, 20 grudnia br. o godzinie 21:35, odcinek drugi w środę, 21 grudnia o godzinie 21:35, odcinek trzeci w czwartek, 22 grudnia br. o godzinie 21:35, a odcinek czwarty w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 18:00. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów ITVN (TVN International), TVN Style i Food Network oraz serwisu VOD Player.

Program produkowany jest przez Constantin Entertainment Polska.
 
Magdalena Gessler w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Lara Gessler, Magdalena Gessler i Tadeusz Müller w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Lara Gessler, Magdalena Gessler i Tadeusz Müller w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Lara Gessler w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Lara Gessler w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Tadeusz Müller, Lara Gessler i Magdalena Gessler w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Tadeusz Müller, Lara Gessler i Magdalena Gessler w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Mirosław Ikonowicz i Magdalena Gessler w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Mirosław Ikonowicz i Magdalena Gessler w programie „Święta z Gesslerami”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Święta z Gesslerami” - sezon 1., emisja na kanałach TVN, TVN Style, Food Network i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...