reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sylwester Marzeń TVP jednak bez Melanie C

dodano: 2022-12-27 10:13 | aktualizacja: 2022-12-27 12:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP/satkurier.pl

Melanie C LGBT+ facebook.com/MelanieCMusic Melanie C niespodziewanie zrezygnowała z występu na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”, poinformowała Telewizja Polska. I rzeczywiście, ta brytyjska wokalistka oświadczyła 26 grudnia w mediach społecznościowych, iż obawia się, że nie będzie mogła, zgodnie z planem, wystąpić w Polsce w sylwestra. Jakie są powody tej zmiany decyzji?

sylwester.tvp.pl
Sylwester Marzeń z Dwójką Zakopane 2022 TVP sylwester.tvp.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Melanie C - dawniej wokalistka Spice Girls, miała być jedną z gwiazd tegorocznego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską, a swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, iż jest podekscytowana faktem, że sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku. Jednak już 26 grudnia - pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu.
 

- Spółka z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki. TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2 - poinformowała Telewizja Polska.

- W świetle pewnych kwestii, na które zwrócono mi uwagę, a które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram [przyp. red.: prawdopodobnie mowa tutaj o LGBT+], obawiam się, że nie będę mogła, zgodnie z planem, wystąpić w Polsce w sylwestra. Mam nadzieję, że wkrótce tam wrócę. Mam też nadzieję, że wszyscy macie wspaniałe święta Bożego Narodzenia i składam Wam najlepsze życzenia na 2023 rok - poinformowała Melanie C w mediach społecznościowych.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...