reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Z zapartym tchem” w styczniu w Warner TV

dodano: 2022-12-30 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska W styczniu 2023 roku kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Z zapartym tchem” takie produkcje filmowe jak „21 gramów”, „Gorączka”, „Traffic”, „Człowiek na krawędzi” i „Ława przysięgłych”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Z zapartym tchem” w Warner TV:

Jak zapowiada nadawca, zaskakujące wydarzenia, które wiążą ze sobą pozornie obce osoby, pełne napięcia interakcje - to tylko jedne z wielu cech ekscytujących produkcji ze styczniowego pasma Warner TV. W programie pojawią się tytuły od takich reżyserów jak Alejandro Iñárritu, Michael Mann i Steven Soderbergh. Emisja pasma „Z zapartym tchem” odbywać się będzie od wtorku, 3 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00.

Jak informuje nadawca, Alejandro Iñárritu słynie z filmów, które wywołują u widzów intensywne odczucia. W produkcji „21 gramów” (emisja we wtorek, 3 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) pokazuje, że zmarli bliscy, choć już nieobecni, wciąż mają wpływ na życie pozostałych na tym świecie osób. Bohaterów historii wyreżyserowanej przez Alejandro Iñárritu łączy wypadek samochodowy spowodowany przez jednego z nich. W dramatycznym incydencie ginie żona jednej z głównych postaci. Tytułowe 21 gramów to według niektórych teorii waga duszy opuszczającej ciało. Czy bohaterowie poradzą sobie ze znaczeniem tak pozornie niewielkiego ciężaru?

Losy postaci z produkcji „Gorączka” (emisja we wtorek, 10 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) również są skrzyżowane na zawsze. Film nominowanego do „Oscara” reżysera Michaela Manna opowiada o grupie przestępczej, która przez przypadek pojawia się na celowniku policji. Na jednym z miejsc zbrodni zostawiają po sobie ślad, a funkcjonariusze służb szybko ten ślad znajdują. Rozpoczyna się pościg pomiędzy porucznikiem i przestępcą z grupy. Produkcja to nie tylko pojedynek postaci, ale także aktorskie starcie dwóch legend: Roberta De Niro i Ala Pacino.

„Traffic” (emisja we wtorek, 17 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) w reżyserii Stevena Soderbergha, jak zapewnia nadawca - mistrza kina filmów akcji i thrillerów, pokazuje perspektywy różnych osób uwikłanych w walkę z narkotykami. Jest to policjant, który zaczyna kwestionować wybory i motywacje przełożonego. To również poważany sędzia, który bezlitośnie ocenia uzależnionych od narkotyków - do momentu, gdy ten los nie spotyka jego córki. Na ekranie pojawi się także żona uwięzionego narkotykowego przestępcy i dwoje agentów służb specjalnych.

„Człowiek na krawędzi” (emisja we wtorek, 24 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) dotrzymuje obietnicy zawartej w tytule: trzyma na krawędzi emocji. Na jednym z wyższych pięter nowojorskiego wieżowca pojawia się mężczyzna i wszystko wskazuje na to, że chce z niego zeskoczyć. To były przestępca, który odsiedział karę. Domaga się rozmowy z konkretną negocjatorką, policja wysyła więc na miejsce psycholożkę Lydię. Zaplątani w sprawę nie wiedzą jednak, że to tylko przykrywka. Przeciągające się negocjacje mają odciągnąć uwagę policjantów od największego w historii skoku na nowojorską giełdę diamentów.

Pasmo zakończy „Ława przysięgłych” (emisja we wtorek, 31 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00). Film oparty na książce Johna Grishama zabiera widzów na salę sądową, gdzie każda kolejna wypowiedź świadków i prawników zagęszcza napiętą atmosferę. Historia dotyczy wdowy, która straciła męża w strzelaninie, ale zamiast szukać sprawiedliwości u zabójców, pozywa producenta broni. Sprawa ta pozornie jest walką z przemysłem zbrojeniowym, ale za kulisami odbywają się machinacje członka ławy przysięgłych i jego partnerki, którzy chcą w procesie ugrać coś dla siebie.

Emisja pasma „Z zapartym tchem” odbywać się będzie w każdy wtorek stycznia (od 3 stycznia 2023 roku) o godzinie 21:00 w Warner TV (więcej tutaj).
 
Elizabeth Banks i Sam Worthington w filmie „Człowiek na krawędzi”, foto: Myles Aronowitz/Summit Entertainment, LLC./Lionsgate
Elizabeth Banks i Sam Worthington w filmie „Człowiek na krawędzi”, foto: Myles Aronowitz/Summit Entertainment, LLC./Lionsgate
Ashley Tyler Ciminella „Ashley Judd” i Val Kilmer w filmie „Gorączka”, foto: Warner Bros. Discovery
Ashley Tyler Ciminella „Ashley Judd” i Val Kilmer w filmie „Gorączka”, foto: Warner Bros. Discovery


„Z zapartym tchem” - emisja we wtorki (od 3 stycznia 2023 roku) o godz. 21:00 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...