reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy z gwiazdami w styczniu w Warner TV

dodano: 2022-12-26 15:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Warner TV Polska W styczniu 2023 roku kanał Warner TV poleca swoim widzom taki film jak „Push”, w ramach pasma „Dobry wieczór” takie produkcje jak „Akademia Policyjna”, „Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie”, „Seks w wielkim mieście 2”, „Zabójcza broń 2” i „Pan i pani Smith”, w ramach pasma „Z zapartym tchem” takie filmy jak „21 gramów”, „Gorączka”, „Traffic”, „Człowiek na krawędzi” i „Ława przysięgłych”, w ramach pasma „Wielkie kino” takie produkcje jak „Skazani na Shawshank” i „Łowca androidów”, a w ramach pasma „Przyjemna zima” takie filmy jak „Dom w głębi lasu”, „Zagłada Los Angeles”, „Posejdon” i „Oszukać przeznaczenie”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2023 roku w ofercie kanału Warner TV:

„Dobry wieczór”:
emisja: w poniedziałki około 20:35
W styczniowej odsłonie „Dobrego wieczoru” wystąpią takie gwiazdy jak Sarah Jessica Parker, Angelina Jolie, Brad Pitt, Mel Gibson i Danny Glover (więcej tutaj).

Pasmo rozpoczną i zakończą dwie części serii „Akademia Policyjna” - „Akademia Policyjna” (emisja w poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku o godzinie 21:20) i „Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie” (emisja w poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku o godzinie 20:35). W pierwszej z nich widzowie poznają rekrutów, którzy bardzo chcą zostać policjantami. Odkąd akademia otworzyła drzwi przed każdym chętnym, zgłasza się cały przekrój społeczeństwa: bohaterom nie brakuje entuzjazmu, lecz zdecydowanie brakuje rozgarnięcia. Dzięki temu realizowanie różnych spraw zamienia się w litanię gagów (więcej tutaj). Pasmo zakończy siódma część serii, w ramach której nieco niezborni policjanci wyruszają na misję, aby zawalczyć z tamtejszą mafią.

Pojawi się też tytuł dla miłośników mody i romansu, „Seks w wielkim mieście 2” (emisja w poniedziałek, 9 stycznia 2023 roku o godzinie 21:50). W drugiej części serii o perypetiach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku na widzów czeka jeszcze więcej wzruszeń, miłosnych podbojów, zaskakujących wydarzeń i zachwycających outfitów. Bohaterki wymyślają sposób na ucieczkę od wszelakich problemów: wyruszają na wyprawę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W trakcie przekonują się, że wakacje daleko od domu nie zawsze rozwiązują sercowe rozterki. (więcej tutaj).

Warner TV pokaże dwie produkcje dla wielbicieli komedii policyjno-sensacyjnych. „Zabójcza broń 2” (emisja w poniedziałek, 16 stycznia 2023 roku o godzinie 20:35) to dalsze losy spokojnego detektywa Rogera Murtaugha i żądnego wrażeń detektywa Martina Riggsa. Otrzymują kolejną sprawę: ochronę świadka koronnego Leo Getza, który jest skarbnicą złotych powiedzonek i prawdopodobnie ma informacje, jakich potrzebują policjanci. Będą musieli zdecydować, czy chcą rozwiązywać sprawę trzymając się zasad, czy też pozwolą sobie na odejście od scenariusza (więcej tutaj).

Przykładne życie porzucą też „Pan i pani Smith” (emisja w poniedziałek, 23 stycznia 2023 roku o godzinie 20:40). Od wielu lat są parą i choć wyglądają na zgrany tandem, od środka ich związek zjada rutyna. Nie pomaga też terapia małżeńska. Ukrywają przed sobą sekret: każde z nich jest płatnym zabójcą. Wszystko zmienia się, gdy otrzymują zlecenie na zabicie siebie nawzajem. Odkrywają, że morderczy pościg nadaje smaku nudnej relacji. W realizację produkcji zamieszanych było wiele gwiazd. Początkowo rolę pani Smith miała otrzymać Nicole Kidman, lecz zrezygnowała przez trwającą produkcję „Żon ze Stepford”. Kolejną kandydatką była Gwen Stefani, lecz przegrała z Angeliną Jolie i wróciła do muzycznych projektów. W tworzeniu scenariusza brała udział kolejna gwiazda: była to Carrie Fisher, która często konsultowała scenariusze w Hollywood (więcej tutaj).

„Z zapartym tchem”:
emisja: we wtorki (od 3 stycznia 2023 roku) o 21:00
Jak zapowiada nadawca, Warner TV zaprasza na „Z zapartym tchem”: każdy z filmów emitowanych w ramach nowego pasma zaskakuje niespodziewanymi zwrotami akcji, które zapierają dech w piersiach.

Rozpocznie go „21 gramów” (emisja we wtorek, 3 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) od zdobywcy „Oscara”, Alejandra Gonzáleza Iñárritu. Jeden z bohaterów spowodował wypadek, w którym zginęła żona i córki innej postaci. Od tego momentu trauma zajmuje wszystkie uwikłane w sprawę osoby, a zagadnienie istnienia duszy jest dla nich kluczowe. Podstawą filmu jest bowiem jeden koncept: ludzkie ciało po śmierci waży 21 gramów mniej niż za życia. To oznacza, że właśnie taką wagę ma dusza wydostająca się z ciała po śmierci. W rolach głównych: Naomi Watts, Charlotte Gainsbourg, Benicio del Toro i Sean Penn (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, „Gorączka” (emisja we wtorek, 10 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) trzyma w napięciu nie tylko pokazanymi w filmie skokami przestępczymi, ale także wyjątkową chemią między parą głównych aktorów: Robertem De Niro i Alem Pacino. Kiedy Michael Mann rozpoczął produkcję „Gorączki”, mistrzowie aktorstwa mieli już za sobą występy w kultowych produkcjach. Zagranie inteligentnego przestępcy Neila McCauleya i doświadczonego policjanta Vincenta Hanny nie stanowiło dla nich problemu. Dzięki tym aktorskim kreacjom widzowie mogą wstrzymywać oddech podczas śledzenia policyjnej sprawy z 1980 roku tak bardzo, jak uczestniczące w niej postaci.

W kolejny wtorek Warner TV wyemituje film Stevena Soderbergha. „Traffic” (emisja we wtorek, 17 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) ma gwiazdorską obsadę: Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas, Benicio del Toro i Don Cheadle. Produkcja opowiada o toczonej przez rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki wojnie z narkotykami. Widzowie mogą poznać historię z punktu widzenia różnych bohaterów: konserwatywnego sędziego, którego perspektywa się zmienia, gdy odkrywa, że jego córka jest uzależniona, żony narkotykowego potentata, po którym może przejąć mafijną schedę, a także policjanta, który zaczyna wątpić w sens swojej pracy i motywacje znajomych wysoko postawionych urzędników. Czasami granica pomiędzy filmem a rzeczywistością rozmywa się. Czy produkcyjne rekwizyty mogą uchronić aktora przed napadem? Produkcja „Traffic” pokazała, że tak. Aktor James Brolin miał na sobie strój generała, gdy po zakończonym dniu zdjęć wracał do domu. W tym stroju wybrał się do samochodu. Dwóch opryszków próbowało włamać się do pojazdu, ale widok Brolina w wojskowym mundurze tak ich przestraszył, że natychmiast uciekli.

„Człowiek na krawędzi” (emisja we wtorek, 24 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) to kolejna produkcja z plejadą hollywoodzkich gwiazd. Występują m.in. Sam Worthington, Elizabeth Banks, Anthony Mackie i Ed Harris. Pierwszy z aktorów wciela się w tytułowego człowieka, który wspiął się na krawędź wysokiego budynku. Na pomoc bohaterowi rusza policyjna psycholożka: chce odwieźć go od skoku. Ona ani inni policjanci nie podejrzewają jednak, że to wydarzenie ma odciągnąć ich uwagę od skoku na giełdę diamentów, który odbędzie się w bliskiej okolicy (więcej tutaj).

Pasmo zakończy „Ława przysięgłych” (emisja we wtorek, 31 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00), a w rolach głównych John Cusack, Dustin Hoffman, Rachel Weisz i Gene Hackman. Widzowie mogą przeżyć cały wachlarz emocji, towarzyszących postaciom podczas pełnego napięcia procesu. Mężczyzna traci życie na skutek ostrzału. Jego żona postanawia wnieść pozew do sądu. Celem nie jest jednak zabójca, a firma, która produkuje broń. To bezprecedensowa sprawa. Wzrok Amerykanów skupia się na młodej wdowie i innych uczestnikach procesu. Tylko jedna grupa ludzi może rozstrzygnąć konflikt: to ława przysięgłych (więcej tutaj).

„Wielkie kino”:
emisja: w środy
„Skazani na Shawshank” (emisja w środę, 4 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) - dramat na podstawie opowiadania Stephena Kinga. Przyniósł twórcom siedem nominacji do „Oscara”, w tym za „Pierwszoplanową rolę męską” dla Morgana Freemana. Wciela się on w postać osadzonego Ellisa Boyda Reddinga „Reda”. Zostaje przyjacielem Andy’ego, mężczyzny, który trafia do więzienia za podwójne zabójstwo, lecz uparcie twierdzi, że jest niewinny. Inteligentny Andy i sprytny, obrotny Red znajdują wspólny język i próbują przeżyć w bezlitosnym Shawshank (więcej tutaj i tutaj).

„Łowca androidów” (emisja w środę, 18 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) - Warner TV zaprasza na wersję reżyserską kultowego filmu. Zawiera wszystkie sceny, które Oliver Stone chciał od początku umieścić w produkcji. Futurystyczna dystopia pokazuje losy tytułowego łowcy androidów zwanych replikantami, Ricka Deckarda, który porzucił swój zawód, ale został zmuszony do ponownego szukania replikantów, gdy ci rozpoczynają bunt przeciw człowiekowi. Nagrodzona „Złotym Globem” ścieżka dźwiękowa Vangelisa dopełnia klimatyczne obrazy cyberpunkowego sci-fi (więcej tutaj).

„Push”
emisja: w piątek, 6 stycznia 2023 roku o 21:00

Chris Evans i Dakota Fanning wcielają się w osoby, które mają paranormalne zdolności. W Stanach Zjednoczonych Ameryki nie mogą zaznać spokoju: reprezentujący rząd Wydział służb specjalnych chce ich schwytać, kontrolować i wykorzystać do własnych celów. Dwójka bohaterów wybiera się do Hongkongu, aby odnaleźć inną ponadnaturalnie uzdolnioną osobę, ale po piętach depczą im tajni agenci.

„Przyjemna zima”:
emisja: w soboty (od 7 stycznia 2023 roku) o 21:00
Mroźne poranki, śnieżne popołudnia i zimne wieczory? Jak zapewnia nadawca, rozgrzewkę zapewni emocjonująca rozrywka bez końca w kolejnym nowym paśmie „Przyjemna zima”. Każdy sobotni wieczór w styczniu 2023 roku w Warner TV wypełnią filmy katastroficzne i horrory.

Pasmo rozpocznie „Dom w głębi lasu” (emisja w sobotę, 7 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00). Grupa wczasowiczów postanawia odpoczywać na wiejskim odludziu, w zaciszu lasu, w spokojnym miejscu - tak sądzą na początku. Z czasem okazuje się, że budynek to pułapka, a oni są obserwowani. Nie wiedzą jednak, że obserwuje ich ukryta korporacja i podejmują desperackie próby wydostania się z domu - zasadzki (więcej tutaj).

„Zagłada Los Angeles” (emisja w sobotę, 14 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) nadchodzi znienacka. Pewnego dnia mieszkańców zaskakuje wielki wybuch, rozpoczyna się też trzęsienie ziemi. Istnieje grupa osób, która wietrzy w katastrofie szansę na coś innego niż ucieczka: to dziennikarze zajmujący się sensacjami. Jednym z nich jest reporter Jason, główny bohater filmu. Relacjonowanie wydarzeń może być przełomem w jego karierze, ale jeśli zdecyduje się na śmiały krok zawodowy, podczas wydarzeń nie będzie przy swojej rodzinie. Bohater musi dokonać wyboru w trudnych warunkach (więcej tutaj).

Przeciwnikiem postaci z filmu „Posejdon” (emisja w sobotę, 21 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) jest żywioł wody. Pasażerowie luksusowego statku chcą powitać Nowy Rok na oceanicznych wodach. Niestety, w trakcie najweselszych celebracji wielka fala przewraca statek i imprezowicze muszą w ekspresowym tempie znaleźć drogę ucieczki. Do której kabiny powinni wejść? Każdy krok może przybliżyć ich do wolności lub pogorszyć sytuację (więcej tutaj).

W styczniu 2023 roku ostatnią produkcją pasma będzie „Oszukać przeznaczenie” (emisja w sobotę, 28 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00), pierwsza część serii horrorów. Założenie filmu jest proste, lecz jego realizacja sprawia, że emocje są nietuzinkowe. Grupa osób zmaga się z koszmarami, a każdy z nich ukazuje wielką katastrofę. Okazuje się, że senne mary to profetyczne wizje, których spełnienie może przynieść śmierć wielu ludziom. Bohaterowie zaczynają wyścig z czasem i próbują odwrócić tytułowe przeznaczenie. W pierwszej części serii bohaterowie próbują powstrzymać katastrofę lotniczą. Fabułę zainspirowała prawdziwa historia. Scenarzysta filmu przeczytał artykuł o kobiecie, która przebywała na wakacjach. Zadzwoniła do niej matka z prośbą, aby zmieniła lot powrotny, gdyż sama miała wizję katastrofy lotniczej. Córka wybrała inne połączenie z Hawajów, a wkrótce dowiedziała się, że pierwotny lot zakończył się katastrofą (więcej tutaj).
 
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: Stephen Vaughn/SMPSP/New Regency Pictures/Twentieth Century Fox Film Corp./Photofest
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: Stephen Vaughn/SMPSP/New Regency Pictures/Twentieth Century Fox Film Corp./Photofest
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: New Regency Pictures/Twentieth Century Fox Film Corp./Photofest
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: New Regency Pictures/Twentieth Century Fox Film Corp./Photofest
Brad Pitt i Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: Stephen Vaughn/SMPSP/New Regency Pictures/Twentieth Century Fox Film Corp./Photofest
Brad Pitt i Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: Stephen Vaughn/SMPSP/New Regency Pictures/Twentieth Century Fox Film Corp./Photofest
Ashley Tyler Ciminella „Ashley Judd” i Val Kilmer w filmie „Gorączka”, foto: Warner Bros. Discovery
Ashley Tyler Ciminella „Ashley Judd” i Val Kilmer w filmie „Gorączka”, foto: Warner Bros. Discovery
Fergie Duhamel w filmie „Posejdon”, foto: Warner Brothers
Fergie Duhamel w filmie „Posejdon”, foto: Warner Brothers
Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis w filmie „Seks w wielkim mieście 2”, foto: New Line Productions, Inc.
Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis w filmie „Seks w wielkim mieście 2”, foto: New Line Productions, Inc.
Haley Webb i Nick Zano w filmie „Oszukać przeznaczenie”, foto: Warner Brothers
Haley Webb i Nick Zano w filmie „Oszukać przeznaczenie”, foto: Warner Brothers
Mel Gibson i Danny Glover w filmie „Zabójcza broń 2”, foto: Warner Bros. Discovery
Mel Gibson i Danny Glover w filmie „Zabójcza broń 2”, foto: Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...