reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Przyjemna zima” w styczniu w Warner TV

dodano: 2023-01-02 14:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska W styczniu 2023 roku kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Przyjemna zima” takie produkcje filmowe jak „Dom w głębi lasu”, „Zagłada Los Angeles”, „Posejdon” i „Oszukać przeznaczenie”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Przyjemna zima” w Warner TV:

„Przyjemna zima”? Z dreszczykiem emocji. Jak zapowiada nadawca, Warner TV zaprasza na nowe pasmo, który rozgrzeje widzów w czasie zimowych temperatur trzymającą w napięciu akcją. W ramach pasma „Przyjemna zima” na kanale pojawią się horrory i filmy katastroficzne kina amerykańskiego. W rolach głównych wystąpią m.in. Kurt Russell i Chris Hemsworth. Emisja odbywać się będzie od soboty, 7 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00.

Pasmo rozpocznie „Dom w głębi lasu” (emisja w sobotę, 7 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00), połączenie komedii i horroru. Bohaterowie są przekonani, że czekają ich sielankowe wakacje na odludziu i będą mogli tam imprezować bez zahamowań. Wybierają się na miejsce wesołą gromadką, a w pobliżu domu na ustroniu spotykają mężczyznę, który mówi, że wskaże im drogę - jednak wracając, muszą zdać się wyłącznie na siebie. Postaci nie wiedzą jeszcze, że przechodzień nie żartował, a dom jest wielką pułapką, zarządzaną przez szalonych laborantów.

Amplituda filmowych emocji podskoczy wysoko w skali Richtera w kolejną sobotę: „Zagłada Los Angeles” (emisja w sobotę, 14 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00) to historia trzęsienia ziemi w tytułowym mieście. Głównym bohaterem jest dziennikarz John Benson, który wciąż czeka na przełom w swojej karierze. Otrzymuje szansę od losu: może relacjonować katastrofę. Jednak praca na miejscu zdarzenia oznacza, że nie może być w tym samym czasie z pozostawioną samej sobie rodziną. Staje przed ostatecznym wyborem: piąć się po szczeblach kariery i ryzykować, że więcej nie zobaczy bliskich, czy wspierać tych, których kocha i poświęcić dziennikarskie marzenia?

Z naturalnym żywiołem zmagać się będą także postaci z filmu „Posejdon” (emisja w sobotę, 21 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00). Są pasażerami statku wycieczkowego - szykują się na luksusowe obchody Nowego Roku i wystawną imprezę. Ich plany ulegają drastycznej zmianie, gdy w statek uderza wielka fala i wywraca go. Bohaterowie są zdani na siebie, a otwarcie każdej kolejnej kabiny może przybliżyć ich do wydostania się na powierzchnię lub spowodować jeszcze większe zalanie.

Styczniową odsłonę pasma zakończy „Oszukać przeznaczenie” (emisja w sobotę, 28 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00). To kolejna opowieść o grupie osób walczących o życie. Jednak historia tych postaci jest inna, niż bohaterów większości kinowych produkcji katastroficznych. Mają bowiem jedno, niemal niemożliwe do wykonania zadanie: muszą oszukać tytułowe przeznaczenie. Nawiedza ich wizja katastrofy lotniczej i wiedzą, że jeśli nie spróbują zapobiec kataklizmowi, ona naprawdę się ziści.

Emisja pasma „Przyjemna zima” odbywać się będzie w każdą sobotę, od 7 stycznia 2023 roku, o godzinie 21:00 w Warner TV (więcej tutaj).
 
Emmy Rossum w filmie „Posejdon”, foto: Warner Brothers
Emmy Rossum w filmie „Posejdon”, foto: Warner Brothers
Emmy Rossum i Kurt Russell w filmie „Posejdon”, foto: Warner Brothers
Emmy Rossum i Kurt Russell w filmie „Posejdon”, foto: Warner Brothers
Fergie Duhamel w filmie „Posejdon”, foto: Warner Brothers
Fergie Duhamel w filmie „Posejdon”, foto: Warner Brothers
Haley Webb i Nick Zano w filmie „Oszukać przeznaczenie”, foto: Warner Brothers
Haley Webb i Nick Zano w filmie „Oszukać przeznaczenie”, foto: Warner Brothers


„Przyjemna zima” - emisja w soboty (od 7 stycznia 2023 roku) o godz. 21:00 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...