reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Kamper Polska” w serwisie TVP VOD

dodano: 2023-01-07 10:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP VOD „Kamper Polska” W czwartek, 12 stycznia br. w ofercie serwisu TVP VOD pojawi się premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Kamper Polska”, którego prowadzącą będzie Izabella Krzan („Koło fortuny” na kanałach TVP2 i TVP Rozrywka, „Pytanie na śniadanie” w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta). Uczestnikami będą Mariusz Sobczak „Super Mario Trener” („Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw” na kanałach Eska TV, Eska TV Extra i Polsat Cafe) i Dawid, Adrianna Skon i Katarzyna, Cezary Gołębiewski „Czarek Czaruje” i Anna Wójcik „Anka Fanka”, Jakub Urbaniak „Podziarany Tata” i Agnieszka, Urszula Woźniak i Krystian Ziętkowski.

TVP VOD „Kamper Polska”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Kamper Polska” pięć duetów influencerów zmierzy się z trasą z Helu w Bieszczady, którą będą próbowali pokonać kamperami o różnym standardzie, sprawności technicznej, wygodzie i estetyce. Najstarsze z aut ma 40 lat i bliżej nieznany przebieg, najnowsze to luksusowy kamper z 2022 roku z 10 tys. km na liczniku.

Casting do programu, który odbył się w grudniu 2021 roku, objął twórców internetowych, również z tak zwanych ekip. W gronie uczestników programu znalazły się gwiazdy TikToka, YouTube’a i Instagrama: Super Mario Trener („Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw” na kanałach Eska TV, Eska TV Extra i Polsat Cafe - więcej tutaj) i Dawid, Adrianna Skon i Katarzyna, Anka Fanka i Czarek Czaruje, Podziarany Tata i Agnieszka oraz Urszula Woźniak i Krystian Ziętkowski.

Przez 10 odcinków widzowie śledzić będą ich przygody, sposoby na radzenie sobie z ekstremalnymi zadaniami i niespodziewanymi sytuacjami pod presją wygranej. Influencerzy będą przebywać ze sobą non-stop przez miesiąc, na małej przestrzeni, w słońcu i w deszczu, często bez prądu, z długimi przerwami w posiłkach, bez prysznica i klimatyzacji. To będzie test ich przyjaźni, współpracy i pomysłowości, bo na trasie czeka ich nieustająca rywalizacja, a na mecie nawet 100 tys. złotych dla najlepszej pary.

- Podczas swojej wyprawy odkryją przed widzami uroki Polski i udowodnią, że podróże po naszym kraju mogą być fascynującą przygodą - zapowiada nadawca.

„Kamper Polska” to oryginalny format Telewizji Polskiej, nad którym prace trwały od jesieni 2021 roku. Zdjęcia do programu ruszyły w sierpniu 2022 roku. Reżyserem programu jest Michał Bandurski. Program poprowadzi Izabella Krzan, znana z takich produkcji jak „Koło fortuny” (emisja na kanałach TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj i tutaj) i „Pytanie na śniadanie” (emisja w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj).

Program „Kamper Polska” od czwartku, 12 stycznia br. dostępny będzie dla użytkowników serwisu TVP VOD.
 
Izabella Krzan, Mariusz Sobczak „Super Mario Trener”, Dawid, Adrianna Skon, Katarzyna, Cezary Gołębiewski „Czarek Czaruje”, Anna Wójcik „Anka Fanka”, Jakub Urbaniak „Podziarany Tata”, Agnieszka, Urszula Woźniak i Krystian Ziętkowski w programie „Kamper Polska”, foto: TVP
Izabella Krzan, Mariusz Sobczak „Super Mario Trener”, Dawid, Adrianna Skon, Katarzyna, Cezary Gołębiewski „Czarek Czaruje”, Anna Wójcik „Anka Fanka”, Jakub Urbaniak „Podziarany Tata”, Agnieszka, Urszula Woźniak i Krystian Ziętkowski w programie „Kamper Polska”, foto: TVP


„Kamper Polska” - sezon 1., premiery w czwartki (od 12 stycznia 2023 roku) w serwisie TVP VOD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...