reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Canal+ Sport 3 z reklamami od TVN Media

dodano: 2023-01-08 16:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Canal+ Sport 3 Od niedzieli, 1 stycznia 2023 roku TVN Media (Warner Bros. Discovery), pod marką Premium TV, reprezentuje stację CANAL+ Sport 3 w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego. Jest to kolejny kanał spółki CANAL+ Polska (jej udziałowcami są Groupe CANAL+, TVN Media i Liberty Global Ventures Holding B.V.), który dołączył do oferty Premium TV.

Canal+ Sport 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja CANAL+ Sport 3 rozpoczęła nadawanie w 2019 roku. Dodajmy, iż start CANAL+ Sport 3 nie był wtedy debiutem stacji pod tą marką w Polsce. W 2010 roku kanał pod taką właśnie nazwą zadebiutował już w naszym kraju. W tym samym roku, na wniosek nadawcy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) zmieniła nazwę tej stacji na CANAL+ Gol, a w 2011 roku na CANAL+ Weekend (jednocześnie zmieniając CANAL+ Sport 2 w CANAL+ Gol, w 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru tego programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny i zmiana nazwy programu z CANAL+ Gol na CANAL+ Family 2, a w 2015 roku na CANAL+ 1 - stacja pod tą marką nadaje do dziś). W 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru programu (z wyspecjalizowanego sportowego na uniwersalny) i kolejna zmiana nazwy programu - tym razem na CANAL+ Family. Stacja pod tą marką nadaje do dziś (więcej tutaj). W ramówce CANAL+ Sport 3 widzowie znajdą transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy i magazyny poświęcone tym piłkarskim rozgrywkom (więcej tutaj).

Kanał dostępny jest dla abonentów platform CANAL+, Polsat Box (więcej tutaj) i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...