reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Promocja na dostęp do FlixClassic

dodano: 2023-01-12 10:19
autor: Jerzy Kruczek | źródło: FlixClassic/satkurier.pl

FlixClassic Platforma FlixClassic przygotowała dla miłośników kina noworoczną promocję. Od 12 stycznia do 22 stycznia mogą oni uzyskać darmowy dostęp do platformy na 3 dni. Jak to zrobić?

FlixClassic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby otrzymać darmowy dostęp do serwisu FlixClassic na 3 dni, wystarczy zapisać się do newslettera. Unikalny kod rabatowy zostanie wysłany na podany adres mailowy w terminie do 3 dni. Uprawnia on do korzystania z FlixClassic bezpłatnie przez 3 dni od momentu użycia kodu promocyjnego, jednak traci ważność 12 lutego. Z promocji można skorzystać tylko raz.

Na FlixClassic znajduje się obecnie blisko 400 propozycji.
Wśród nich wielbiciele kina obejrzą również takie tytuły jak: „Atlanta”, „Młody Sherlock Holmes”, „Andriej Rublow”, „Ludzie w niedziele”, „Człowiek z kamerą” czy „Nietolerancja”.

Dla widzów, którzy chcą odkryć klasykę kinematografii w różnych odsłonach, kurator platformy Miłosz Stelmach przygotował cztery ścieżki. Żelazny kanon to nieśmiertelne klasyki i kamienie milowe sztuki filmowej, np.: „Cena strachu”, „Reguły gry”. Zapomniane perełki prezentują nieoczywiste tytuły, które zainteresują najbardziej wymagających widzów np.: „Autostopowicz”, „Lokator”. Swobodna jazda przedstawia zaskakujące i najbardziej nietuzinkowe dzieła kina gatunkowego i autorskiego m.in.: „Dzika planeta”, „Interes na kółkach”. Natomiast Gaz do dechy zaprasza na seans dziwnych i czasem przestrzelonych filmów, np.: „Galaktyka grozy” czy „Świat przyszłości”.

FlixClassic oferuje m.in. funkcję Chromecast i blokady rodzicielskiej. Z platformy można korzystać poprzez przeglądarkę, aplikacje mobilne iOS oraz Android czy smart TV Samsung i LG. Można oglądać filmy na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Subskrypcja FlixClassic kosztuje 12,99 zł za miesiąc lub 129,90 zł za rok z góry.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...