reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Miłość, akcja i katastrofy w lutym na kanale Fox

dodano: 2023-01-15 13:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Fox W lutym br. kanał telewizyjny Fox poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „CSI: Kryminalne zagadki Miami” (sezony 7. i 8.), „Chicago Fire” (sezon 11.), „La Brea” (sezon 1.), „Rezydenci” (sezon 6.), „Punisher”, „Wróg u bram” i „Terminator: Genisys”.

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, miłość, sceny akcji i zaskakujące katastrofy, czyli o tym, co widzowie zobaczą w lutym br. w stacji Fox. Luty to nie tylko miesiąc zakochanych. Dla tych, którzy czekają na premiery, kanał Fox przygotował pierwszy sezon serialu „La Brea”, przedstawiający historię ludzi próbujących rozwiązać zagadkę zaskakującej anomalii, jaka pojawiła się w Los Angeles. Oprócz tego, wraz z szóstym sezonem na ekran powrócą „Rezydenci”. Widzowie będą mieli okazję poprowadzić kolejne dochodzenia wspólnie ze śledczymi z serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami” (sezony 7. i 8.). Po przerwie wrócą również strażacy z „Chicago Fire” (sezon 11.). Dodatkowo do kanału Fox zawitają trzy kultowe filmowe tytuły - „Punisher”, „Wróg u bram” oraz „Terminator: Genisys”. - Szykuje się naprawdę gorący miesiąc - zapowiada nadawca.

Luty 2023 roku w ofercie kanału Fox:

„CSI: Kryminalne zagadki Miami” 7, 8
emisja: od poniedziałku do piątku o 19:15

W lutym br. na kanale Fox pojawią się kolejne sezony serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami” (sezony siódmy i ósmy). Będą one emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w lutym br.
W lutym br. kanał Fox zaprasza widzów na trzy trzymające w napięciu wieczory filmowe. W sobotę, 11 lutego br. o godzinie 23:55 wyemitowany zostanie film „Punisher”, w niedzielę, 12 lutego br. o godzinie 21:00 „Wróg u bram” (więcej tutaj), a w niedzielę, 26 lutego br. o godzinie 20:15 „Terminator: Genisys” (więcej tutaj).

„Chicago Fire” 11
emisja: w soboty (od 18 lutego br.) o 9:10

W soboty, od 18 lutego br., po przerwie powrócą na kanał Fox w jedenastym sezonie strażacy z „Chicago Fire” (więcej tutaj).

„La Brea”
emisja: w poniedziałki (od 20 lutego br.) o 21:05

„La Brea” to serial przedstawiający historię, która zaczyna się wraz z nagłym powstaniem ogromnego zapadliska pośrodku Los Angeles, pochłaniającym w swoją głębię setki ludzi i budynków. Ci, którzy tam wpadli, trafiają do tajemniczej i niebezpiecznej pradawnej krainy, gdzie, aby przetrwać muszą zjednoczyć siły. Tymczasem reszta świata desperacko stara się zrozumieć, co się stało. W poszukiwaniu odpowiedzi jedna z rodzin, która została rozdzielona przez tę katastrofę, będzie musiała odkryć tajemnice tego niezwykłego zdarzenia. Tylko w ten sposób odnajdą drogę powrotną i będą mogli znów być razem. Czy uda się rozwiązać zagadkę powstałego zapadliska? Czy rodzina znów będzie razem? Pierwszy odcinek nowego serialu na kanale Fox pojawi się w poniedziałek, 20 lutego br. o godzinie 21:05.

„Rezydenci” 6
emisja: w środy (od 22 lutego br.) o 21:05

W szóstym sezonie serialu na lekarzach, oprócz pełnienia swoich medycznych obowiązków, będzie spoczywać także powinność rzucenia światła na wpływ korupcji politycznej na system opieki zdrowotnej. To właśnie przez nią jakość opieki w szpitalu Chastain jest zagrożona. W tym samym czasie doktor Conrad Hawkins (w tej roli Matt Czuchry) kontynuuje swoją „podróż”, w której próbuje równoważyć nowe życie miłosne, samotne ojcostwo i ratowanie pacjentów. Padma Devi (Aneesha Joshi) i jej nienarodzone bliźniaki staną w obliczu nagłego wypadku medycznego, który jednocześnie pozwoli wykazać się umiejętnościami nowego czołowego chirurga dziecięcego, doktora Iana Sullivana (Andrew McCarthy). Medyczna ekipa ujrzy także inną stronę doktora AJ Austina (Malcolm-Jamal Warner), który wkraczając w ojcostwo mocno wspiera Padmę. Blask pada również na wpływową parę lekarzy - doktor Devon Pravesh (Manish Dayal) i doktor Leela Devi (Anuja Joshi), gdy Devon prowadzi własne badania kliniczne, a Leela zostaje mianowana głównym rezydentem. Dyrektor generalny, doktor Kit Voss (Jane Leeves), przeżywa bardzo stresujący czas. Jest to związane z prowadzeniem szpitala i niskimi zasobami finansowymi, do tego nowy potencjalny gubernator grozi odcięciem funduszy, a w tym wszystkim jednocześnie wspiera swoją ukochaną w walce ze stwardnieniem rozsianym. A co wydarzy się u doktora Randolpha Bella (Bruce Greenwood)? Jak zapowiada nadawc,a szósta część serialu to zdecydowanie sezon odnowy i transformacji dla lekarzy w Chastain, którzy wkraczają w nowe etapy swojego życia osobistego i zawodowego. Jak lekarze poradzą sobie w nowych sytuacjach życiowych i z jakimi medycznymi przypadkami będą się mierzyć tym razem? Odpowiedź widzowie poznają w środę, 22 lutego br. o godzinie 21:05 na kanale Fox (więcej tutaj).
 
Khandi Alexander w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, foto: Tony Esparza/CBS Worldwide Inc.
Khandi Alexander w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, foto: Tony Esparza/CBS Worldwide Inc.
David Caruso i Emily Procter w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, foto: Tony Esparza/CBS Worldwide Inc.
David Caruso i Emily Procter w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, foto: Tony Esparza/CBS Worldwide Inc.
Emily Procter w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, foto: Robert Voets/CBS Wworldwide
Emily Procter w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, foto: Robert Voets/CBS Wworldwide
Matt Czuchry, Jane Leeves, Bruce Greenwood, Stephen Wallem i Malcolm-Jamal Warner w serialu „Rezydenci”, foto: Nathan Bolster/Fox Media LLC
Matt Czuchry, Jane Leeves, Bruce Greenwood, Stephen Wallem i Malcolm-Jamal Warner w serialu „Rezydenci”, foto: Nathan Bolster/Fox Media LLC


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...