reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Vivacom w czołówce operatorów TV Sat [wideo]

dodano: 2023-01-19 18:24 | aktualizacja: 2023-01-27 14:49
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Vivacom Bułgarski Vivacom, będący częścią United Group, otrzymał najwyższe uznanie w międzynarodowym rankingu. Firma została uznana za największego operatora teleportów satelitarnych na świecie pod względem wzrostu przychodów z usług satelitarnych dla klientów biznesowych.

United Group/satkurier.pl
United Group Nova Total TV Vivacom platforma bałkańska satkurier pl 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Światowe Stowarzyszenie Teleportów (WTA) opublikowało ranking "Top Teleport Operators of 2022", z którego wynika, że bułgarski operator satelitarny Vivacom dołączył do grona 20 największych światowych firm w oparciu o przychody ze wszystkich niestandardowych źródeł komunikacji, w tym operatorów stacji uplink i flot satelitarnych.

Vivacom zajmuje jedno z wyższych pozycji w rankingach WTA zaledwie 2 lata po wejściu w skład United Group. Po serii nowych inwestycji w rozwój stacji naziemnej Plana, skoncentrowanej na usługi przeznaczone dla klientów biznesowych, Vivacom uzyskał najwyższy możliwy poziom certyfikacji Tier 4 od WTA w 2021 roku.
 

W ciągu ostatnich 10 lat Vivacom zainwestował ponad 10 mln euro w rozwój usług satelitarnych dla klientów biznesowych, rozszerzając współpracę z największymi operatorami i dostawcami treści.

Vivacom świadczy usługi w Europie, Afryce, Ameryce Południowej i Azji, nadając ponad 500 kanałów telewizyjnych do wielu milionów gospodarstw domowych na całym świecie. Ponadto zapewnia łączność z trudno dostępnymi miejscami na świecie, w tym z Antarktydą.

United Group jest operatorem płatnej telewizji i usług szerokopasmowych w Europie Południowo-Wschodniej z siedzibą w Amsterdamie.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...