reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Play po raz 12. wspiera WOŚP

dodano: 2023-01-28 00:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP W niedzielę, 29 stycznia br. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 31 organizuje swoją zbiórkę, a jej celem w tym roku jest walka z sepsą. To także kolejny raz, kiedy to sieć Play (P4, Groupe Iliad) przyłącza się do gry i wspiera finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” („WOŚP”) swoimi działaniami. Co w tym roku przygotował fioletowy operator? Dzięki aplikacji Play24 klienci sieci Play mogą przyłączyć się do zbiórki. Transmisje telewizyjne pokażą kanały TTV, TVN i TVN24 oraz serwis VOD Player.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Play24 - aplikacja do pomagania

Jak zapowiada operator, aplikacja Play24 do zarządzania kontem zmienia się w aplikację do pomagania. Jest to możliwe, ponieważ każde doładowanie i każda faktura opłacona przez aplikację to dodatkowe pieniądze przekazywane na tegoroczny cel finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Oczywiście pełna kwota doładowania trafia na konto klienta, a do opłaconej w ten sposób faktury nie są doliczane dodatkowe kwoty - operator za każde takie przekazuje pieniądze na szczytne cele.

Aby jeszcze bardziej podkreślić jak łatwo można klikać i pomagać sieć Play postanowiła zmienić też logo swojej aplikacji. Charakterystyczna liczba 24 zamiast kółkiem jest otoczona kształtem serca, czyli symbolem tak kojarzącym się z działaniami Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Poruszamy serca dla wszystkich. Kreator unikatowych serduszek

Każdemu internaucie w podziękowaniu za wsparcie sieć Play udostępnia specjalną stronę internetową, na której znajduje się kreator specjalnych serduszek. Każdy ma możliwość wyrażenia siebie przez stworzenie serduszka, które może następnie udostępnić w mediach społecznościowych lub wysyłając je bliskim przez komunikatory. Na stronie znalazła się także galeria serduszek internetowych twórców, których operator sieci Play zaprosił do wspólnego pomagania (przejdź na stronę).

Złote karty SIM i licytacje

Operator sieci Play przygotował na licytację 100 złotych kart SIM. Na każdej znajdują się elementy pokryte złotem oraz złoty numer, z którego będą mogli korzystać zwycięzcy. Koniec licytacji zaplanowany jest na późny niedzielny (29 stycznia br.) wieczór. Pracownicy obsługi klienta sieci Play będą wspierać orkiestrę w rozmowach telefonicznych z darczyńcami.

Diabelski młyn i niezbędnik dla wolontariuszy

Play zaprasza wszystkich, którzy w ostatni weekend stycznia br. będą w Warszawie, do przejażdżki na diabelskim młynie usytuowanym w samym centrum stolicy. Podczas przejażdżki można będzie rzucić okiem na atrakcje przygotowane przez fundację i jej partnerów. Wszyscy wolontariusze otrzymają od operatora sieci Play fioletowy, polarowy komin i smycze, do których będą mogli przypiąć swój identyfikator.

Pracownicy sieci Play pomagają

Specjalne puszki do zbierania datków znajdą się także w kilkudziesięciu salonach sieci Play oraz UPC Polska. W sobotnim (28 stycznia br.) biegu „Policz się z cukrzycą” wystartuje reprezentacja pracowników jednego Groupe Iliad, natomiast w niedzielę kilkadziesiąt osób wraz ze swoimi dziećmi wyruszy na ulice Warszawy, aby wspólnie zachęcać do zbierania funduszy na tegoroczny cel finału (więcej tutaj).

SMS z wielką mocą

Dla wszystkich chętnych uruchomiony został też SMS charytatywny na rzecz 31. finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Wysyłając SMS-a o treści „Serce” pod numer 75 565 (koszt 5 zł + VAT) można przekazać środki na rzecz orkiestry. Ten sposób zbiórki działać będzie do wtorku, 14 lutego br. (więcej tutaj)
 
Play wspiera „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”. Na zdjęciu m.in. Paulina Mikuła, Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB
Play wspiera „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”. Na zdjęciu m.in. Paulina Mikuła, Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...