reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Cartoonito zamiast Boing we Francji

dodano: 2023-02-03 19:25 | aktualizacja: 2023-02-03 19:49
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Boing Warner Bros. Discovery ma wprowadzić kanał Cartoonito na francuski rynek w ramach szerszego rozwoju tej marki. Do debiutu we Francji i na terytoriach francuskojęzycznych ma dojść 3 kwietnia 2023 roku. Jednocześnie ma zniknąć stacja Boing. Dla Polski zmiana jest zapowiedziana na 18 marca, kiedy Cartoonito ostatecznie zastąpi nazwę Boomerang.

Cartoonito


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od kwietnia br. Cartoonito we Francji będzie dostępny jako kanał liniowy oraz w formie usługi SVOD w Orange, SFR, Bouygues i Molotov TV.

W marcu pojawi się na Prime Video Channels w ramach nowego pakietu Warner Pass serwisu streamingowego Amazon Prime Video, który zaoferuje 12 kanałów rozrywkowych WBD, w tym HBO, Warner TV, Eurosport, Discovery Channel, Cartoon Network i CNN.

Boing zniknie z francuskiego rynku po 12 latach nadawania. Stacja jest dystrybuowana na satelicie Astra (19,2°E) z pojemności dzierżawionej przez CANAL+, jednak nie jest już oferowana dla abonentów francuskiej platformy Canal+.

Cartoonito działa z powodzeniem jako kanał liniowy w Wielkiej Brytanii i we Włoszech, gdzie osiąga dobre wyniki oglądalności. Wkrótce będzie dostępny na innych rynkach w regionie EMEA w ramach zaplanowanych na szeroką skalę rebrandingów.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...