reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Europa w marcu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2023-02-11 00:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature W lutym br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom taki program jak „Dzika przyroda Patricka Aryee” (sezon 1.), a w ramach pasma „Dzika przyroda Europy” taką produkcję jak „Najdziksze w Europie” (sezon 2.).

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Dzika przyroda Europy”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 6 marca br.) o 21:00
- Zapraszamy do odkrywania niezbadanych zakątków Europy; w premierowym odcinku drugiego sezonu programu „Najdziksze w Europie” przemierzamy piękne pasma górskie, wody i lasy Wysp Brytyjskich oraz krajów skandynawskich. Zobaczymy, jak żyją woły piżmowe, muflony i inne rzadko spotykane stworzenia występujące na ostatnich dzikich terenach Starego Kontynentu - zachęca nadawca.

„Dzika przyroda Europy”:
„Najdziksze w Europie” 2 („Europe's Wilderness” 2)
emisja: od poniedziałku, 6 marca br. o 21:00

Drugi sezon programu ukazuje niektóre z najrzadszych, najsilniejszych i najbardziej fascynujących zwierząt Europy. Widzowie zobaczą, jak wygląda życie zwierząt w świecie zdominowanym przez ludzi. Ludzkość powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, że musi dokonać zmian, aby zachować naturę i warunki do życia dla następnych pokoleń. Każdy z czterech odcinków skupia się na jednym zwierzęciu - piżmowole, głuszcu, szakalu złocistym i muflonie - i przedstawia jego życie, potrzeby i siedliska. Jakie wyzwania stoją przed tymi dzikimi stworzeniami w zmieniającym się świecie, jak wpływają na nie zmiany klimatu i jak bronią swojego terytorium przed wpływami człowieka (więcej tutaj)?

„Dzika przyroda Patricka Aryee” („Patrick Aryee's Wild World”)
emisja: od poniedziałku, 20 marca br. o 21:00

Brytyjski biolog i odkrywca Patrick Aryee przemierza świat, starając się odpowiadać na pytania dotyczące dzikiej przyrody. Od dżungli Kostaryki po puszcze Kolumbii Brytyjskiej, Patrick Aryee odkrywa skomplikowaną sieć interakcji, która łączy najdrobniejsze stworzenia z najpotężniejszymi drapieżnikami na naszej planecie. Wyjaśnia także, w jaki sposób każde, nawet pozornie drobne zakłócenie w funkcjonowaniu ekosystemu, może mieć daleko idące konsekwencje dla wszystkich gatunków. Patrick Aryee współpracuje z lokalnymi aktywistami i badaczami, którzy odkrywają przed widzami inspirujące historie dotyczące bioróżnorodności i ochrony środowiska.
 
Patrick Aryee w programie „Dzika przyroda Patricka Aryee”, foto: Cineflix
Patrick Aryee w programie „Dzika przyroda Patricka Aryee”, foto: Cineflix


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...