reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wizyta prezydenta Bidena w Polsce w TV Republika

dodano: 2023-02-20 21:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Republika „Wydanie specjalne” W dniach 20-22 lutego br. prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Joe Biden przebywać będzie z wizytą w Polsce. Relacje z tego wydarzenia zapowiada TV Republika, w ramach pasma „Joe Biden w Polsce - wydanie specjalne” oraz w programach „Polska na dzień dobry”, „Dzisiaj, „W punkt”, „Mówi się...”, „Dzień z Republiką”, „Republika po południu” czy „Wolne głosy”. Dodamy, że host broadcasterem podczas wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce będzie TVP.

TV Republika „Wydanie specjalne”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 20 lutego br. w godzinach wieczornych, prosto ze stolicy Ukrainy, Kijowa, prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Joe Biden przybył do Polski (więcej tutaj).

We wtorek, 21 lutego br. o godzinie 7:35 TV Republika pokaże specjalne wydanie programu „Polska na dzień dobry” (więcej tutaj). O godzinie 10:00 wystartuje pasmo „Joe Biden w Polsce - wydanie specjalne”, które zaplanowano także w godzinach 15:20 i 19:00. O godzinie 18:30 pojawi się program informacyjny „Dzisiaj” (więcej tutaj). O godzinie 20:00 zaplanowano specjalne wydanie programu „W punkt” (więcej tutaj), a o godzinie 21:15 specjalne wydanie programu „Mówi się...” (więcej tutaj).

W środę, 22 lutego br. wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Joe Bidena w Polsce będzie relacjonowana w TV Republika m.in. w programach „Dzień z Republiką”, „Republika po południu” czy „Wolne głosy” (więcej tutaj).

Dodamy, iż host broadcasterem podczas wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce będzie Telewizja Polska (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...