reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Televio wprowadza aktualizację aplikacji dla przeglądarek

dodano: 2023-02-24 10:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio

Televio Telewizja internetowa Televio zaktualizowała aplikację dla przeglądarek internetowych. W nowej wersji znajduje się więcej szczegółów o audycjach, w tym na przykład informacje o dostępnych ścieżkach dźwiękowych. Użytkownicy mogą również liczyć na bardziej przejrzysty wygląd informacji o programach. Nowością jest także funkcja powiadomień, która pozwoli widzom być na bieżąco z informacjami o usłudze i nowościami w telewizji.

Televio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma Televio wprowadziła w lutym dwie znaczące aktualizacje dla swoich aplikacji.

Zwolennicy oglądania telewizji na komputerze mogą już cieszyć się ulepszoną wersją informacji o programach. Funkcja ta została rozbudowana o nowe szczegóły, dzięki czemu widzowie mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Dodatkowo całość otrzymała bardziej przystępny wygląd.

W nowej wersji, poza podstawowymi informacjami, jak tytuł i opis programu, można znaleźć powiadomienie o tym, w jakim czasie dana audycja pojawi się na antenie. Wprowadzono również informacje o dostępnych ścieżkach dźwiękowych i napisach.

W przypadku seriali w szczegółach audycji uwzględniono listę poszczególnych odcinków wraz z opisem. Do listy dodano również przyciski, które jeszcze szybciej pozwalają zapisywać pojedyncze odcinki. Nie zapomniano oczywiście o możliwości nagrywania całego sezonu serialu lub programu. Jej wygląd został odświeżony, dzięki czemu nie sposób jej pominąć.
 
Informacje o programach w Televio
Informacje o programach w Televio

Nowa wersja informacji o programach zawiera:
  • Tytuł programu wraz z opisem i informacją o twórcach i obsadzie.
  • Data i godzina emisji, a także czas trwania audycji.
  • Informacja o tym, w jakim czasie audycja będzie dostępna.
  • Przyciski pozwalające w szybki sposób przejść do audycji lub ją nagrać.
  • Przycisk pozwalający skopiować link do udostępnienia programu.
  • Dostępne ścieżki dźwiękowe i napisy.
  • Linki do zewnętrznych baz filmowych.
 

– Nowa wersja informacji o programie jest bardzo przejrzysta i zawiera wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Użytkownicy dowiedzą się z niej, kiedy i gdzie audycja była lub będzie emitowana, jak długo trwa oraz jakie ścieżki dźwiękowe i napisy są dla niej dostępne. Oczywiście jest też opis programu, jego twórców i obsady. To kolejny krok ku praktycznym rozwiązaniom, które oferujemy naszym klientom – mówi Denis Bolješik, Brand Manager Televio.

Poza aktualizacją sposobu prezentacji informacji o programach, wprowadzono również zupełnie nową funkcję – system powiadomień. Dzięki niemu subskrybenci mogą być na bieżąco ze zmianami w usłudze, a także doniesieniami o nowościach w telewizji. Platforma regularnie publikuje nowe wpisy, aby widzowie mogli być pewni, że nic im nie umknie.

Użytkownicy zostają poinformowani o wiadomości za pomocą klasycznej ikony dzwonka. Powiadomienia wyświetlane są w odrębnym widoku i usuwane automatycznie z aplikacji po określonej dacie wygaśnięcia.

Funkcja ta jest na razie dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android, Smart TV z systemem Android TV, a także na stronie internetowej Televio. Niedługo ma pojawić się również w aplikacjach na Samsung Smart TV i LG Smart TV.
 
System powiadomień w Televio
System powiadomień w Televio


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...