reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Thales ogłasza projekt rozbudowy w Polsce

dodano: 2023-03-02 09:03
autor: Jan Borejko | źródło: Thales

Thales logo 360px Obecna w Tczewie od 2001 roku firma Thales, światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, ogłosiła rozpoczęcie szeroko zakrojonego planu rozbudowy. Strategiczny projekt zakłada budowę drugiego zakładu produkcyjnego. Tym samym firma wzmocni lokalne Centrum Kompetencji Produkcyjnych i odpowie na zapotrzebowanie globalnego rynku na dokumenty tożsamości oraz rozwiązania dla europejskich klientów z sektora bankowego.

Thales
Foto Thales Polska siedziba Tczew 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Nowy obiekt o powierzchni 15 000 m2, który według planów zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2024 roku, umożliwi firmie Thales optymalizację lokalnych procesów produkcyjnych i lepsze dostosowanie do obecnych i przyszłych potrzeb klientów.

Thales od lat regularnie inwestuje w swoją działalność w Tczewie, gdzie firma produkuje dokumenty tożsamości i podróży o technologicznie zaawansowanych zabezpieczeniach, a także karty bankowe oraz usługi z nimi związane. Brak przestrzeni produkcyjnej ograniczał dotychczas ewentualne rozszerzenie działalności.

Nowa inwestycja pozwoli Thalesowi zwiększyć moce produkcyjne polskiego Centrum Kompetencji Produkcyjnych w zakresie dokumentów tożsamości i podróży oraz odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie klientów na karty płatnicze „made in Europe".

Ogłoszony projekt doskonale wpisuje się w ambicje firmy Thales, aby rozszerzyć działalność i odpowiedzieć na dodatkowe potrzeby rynku. Przyczyni się on również do wzrostu gospodarczego poprzez rozwój kompetencji i stworzenie nowych miejsc pracy na lokalnym rynku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technologia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...