reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Twoja twarz brzmi znajomo” 18 w telewizji Polsat

dodano: 2023-03-03 14:27 | aktualizacja: 2023-03-03 22:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” W piątek, 3 marca br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 18. sezonu polskiego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego producentem jest Endemol Shine Polska. Wystąpią Natalia Janoszek, Katarzyna Kołeczek, Julia Kamińska, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Krzysztof Ibisz, Piotr Stramowski, Oskar Cyms i Daniel Jaroszek. Program prowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor, w jury zasiądą Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski, a uczestników wspierać będą Agnieszka Hekiert i Krzysztof Adamski „Kris”.

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 3 marca br. o godzinie 20:00 na antenie Polsatu wystartuje kolejny sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. - Przygotujmy się na prawdziwe trzęsienie ziemi. Czekać na nas będą nowy duet prowadzących, jury w trzyosobowym składzie oraz gwiazdy, a wśród nich debiutujący na scenie, wyłoniony w drodze castingu, przedstawiciel widzów Polsatu - zapowiada nadawca.

To pierwszy raz dla trzyosobowego składu jurorskiego. Obok znanej od pierwszej edycji programu śpiewaczki operowej Małgorzaty Walewskiej i obecnego od siedemnastego sezonu piosenkarza i prezentera telewizyjnego Roberta Janowskiego, zasiądzie Paweł Domagała, powszechnie znany jako chłopak z gitarą. To nie tylko muzyk, ale również aktor oraz autor piosenek, scenariuszy i kabaretów. W poprzedniej serii jurorami byli także Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski.

Nowości nie zabraknie także wśród prowadzących. W parze z Maciejem Dowborem pojawi się prezenter Maciek Rock. Jak zapewnia nadawca, panowie prywatnie przyjaźnią się od lat i jest między nimi wyczuwalna dobra energia. Dotychczas, od pierwszej edycji, z Maciejem Dowborem współprowadził Piotr Gąsowski.

Treningi wokalne nadal prowadzić będzie trenerka wokalna Agnieszka Hekiert, natomiast Krzysztof Adamski „Kris” nadal będzie odpowiedzialny za treningi taneczne.

A jak wygląda skład uczestników tego sezonu ? W tej edycji widzowie będą obserwować przemiany aktora, prezentera, dziennikarza i producenta Krzysztofa Ibisza, który wyjdzie ze swojej scenicznej strefy komfortu i pokaże się widzom z zupełnie nieznanej strony. Swoje zdolności wokalne i aktorskie zaprezentują również: Natalia Janoszek - aktorka, producentka filmowa, reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności, gwiazda filmów Bollywood oraz uczestniczka ostatniej edycji programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, i Katarzyna Kołeczek - aktorka teatralna, serialowa i filmowa, która zagrała m.in. w filmie „97 minutes” - międzynarodowej produkcji z Alekiem Baldwinem. Widzowie będą także obserwować przemiany Julii Kamińskiej, aktorki, piosenkarki i producentki, najpiękniejszej polskiej „Brzyduli”. Do kobiecego grona dołączy też Daria Marcinkowska „Daria Marx”. To piosenkarka, która kształciła się w Londynie i również na Wyspach szkoliła swój warsztat muzyczny, stawiając tam pierwsze kroki na scenie. Jej singiel „Paranoya” był jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W męskim gronie u boku Krzysztofa Ibisza pojawi się także aktor filmowy, telewizyjny i teatralny Piotr Stramowski. Przedstawicielem młodego pokolenia będzie wokalista Oskar Cyms, który dał się poznać publiczności dzięki zaśpiewanym przez niego balladom „My girl” oraz „All I Have” w filmie „365 dni”. Piosenki stały się międzynarodowymi przebojami i najchętniej wyszukiwanymi numerami w serwisach streamingowych na świecie.

Ósemkę uczestników zamyka pierwszy w międzynarodowej historii programu „Twoja twarz brzmi znajomo” amator, który wygrał casting. Daniel Jaroszek ma 21 lat i pochodzi z Międzyrzecza. Choć ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia, nie zdecydował się na kontynuację nauki. Po zakończeniu przygody z grą na fortepianie, jego pasją stało się śpiewanie, które towarzyszy mu do tej pory. Brał m.in. udział w lokalnych wydarzeniach kulturalnych. Daniel Jaroszek ukończył Technikum Ekonomiczne, a obecnie pracuje w branży paliwowej w jednej z krakowskich korporacji. Jest również wokalistą w zespole, grającym na eventach i weselach.

Ta grupa uczestników programu zawalczy o „Złotą Twarz” oraz czek na 100 tysięcy złotych, który jak zwykle zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik - nagrodą niezmiennie jest czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na cel charytatywny (więcej tutaj).
 
Daria Marcinkowska „Daria Marx” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Daria Marcinkowska „Daria Marx” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Natalia Janoszek w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Natalia Janoszek w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Agnieszka Hekiert w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Agnieszka Hekiert w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Julia Kamińska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Julia Kamińska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Kołeczek w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Kołeczek w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 18., emisja w piątki (od 3 marca 2023 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...