reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komisarz Alex” 19 w TVP1, TVP HD i TVP Seriale

dodano: 2023-03-04 07:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Komisarz Alex” W sobotę, 4 marca br. o godz. 20:35 na kanale TVP1, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 19. sezonu polskiego serialu „Komisarz Alex”, którego producentem jest Water Color Studio, a opartego na austriacko-niemiecko-włoskiej produkcji „Komisarz Rex” (emisja na kanałach Kino TV i Stopklatka, gdzie leci też „Hudson i Rex”). Wystąpią Beata Fido, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Nadia Smyczek i Wojciech Czerwiński. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP1, TVP HD, TVP Polonia, TVP Kobieta i TVP Seriale.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Komisarz Alex”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w pierwszym odcinku dziewiętnastego sezonu serialu „Komisarz Alex”? Nad komisarzem Adamem Wilczakiem (w tej roli Wojciech Czerwiński) i Aleksem wisi widmo przeniesienia do Wydziału Dochodzeniowego. Marta (Beata Fido) próbuje rozmawiać z Bogną (Sylwia Juszczak-Krawczyk) o cofnięciu decyzji. Bogna zaczyna się wahać.

Dochodzi do zabójstwa Doroty Obarskiej, sąsiadki Bogny. Ciało zamordowanej znalazła matka mężczyzny, z którym Dorota się spotykała. Bardzo przeżywa jej śmierć. Do Bogny z wizytą przyjeżdża córka, Antonina (Nadia Smyczek). Poprzednim razem nastolatka nabrała mamę, że została porwana. Tym razem Bogna liczy, że córka będzie zachowywała się dojrzale. Policjanci zaczynają śledztwo. Dla Wilczaka i Alexa może to być ostatnie dochodzenie w Wydziale Zabójstw. Podejrzenia padają na kuzyna zamordowanej oraz na jej koleżankę z pracy. Ostatecznie gra będzie się toczyć o życie Antoniny, córki inspektor Bogny. Czy Aleksowi uda się uratować dziewczynkę? Czy Wilczak i Alex pozostaną w swoim wydziale (więcej tutaj)?

Dodajmy, że serial „Komisarz Alex” oparto na austriacko-niemiecko-włoskiej produkcji „Komisarz Rex”, która emitowana jest na kanałach Stopklatka i Kino TV. Stopklatka pokazuje ponadto nawiązujący do tej produkcji kanadyjski serial „Hudson i Rex” (więcej tutaj).

„Komisarz Alex” - sezon 19., emisja w soboty (od 4 marca 2023 roku) o godz. 20:35 w TVP1. Serial ten będą mogli oglądać również widzowie kanałów TVP HD i TVP Seriale, a wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP1, TVP HD, TVP Polonia, TVP Kobieta i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...