reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Warner TV w ofercie Inea

dodano: 2023-03-07 10:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Warner TV Od 1 marca br. kanał Warner TV jest dostępny w ofercie operatora INEA. Stacja ta emituje kinowe hity oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Warner TV jest dostępny w telewizji HIWAY w pakiecie Classic pod numerem 51.

Warner TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerpiąc z bogatej tradycji marki Warner Bros., kanał Warner TV stanowi przestrzeń do opowiadania fascynujących historii. Znajdą w nim coś dla siebie zarówno fani nowoczesnych produkcji, jak i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są m.in. takie klasyki, jak „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „DoktorQuinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD.
 

- Warner Bros., które w tym roku obchodzi stulecie istnienia, tworzy i oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że coraz więcej widzów zyskuje dostęp do znanych i lubianych, a często również kultowych produkcji naszej wytwórni filmowej. Poszerzenie portfolio kanałów Warner Bros. Discovery dostępnych w ofercie INEA o stację Warner TV to kolejny krok na drodze rozwoju naszej współpracy. Liczymy, że bogata oferta kanału, w tym nowości, jak choćby emitowana na antenie stacji od 7 marca „Wataha” – zrealizowany przez HBO pierwszy polski serial pokazywany w Warner TV – przyciągną przed ekrany licznych widzów - mówi Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President – Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...