reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Comedy Club” 9 w Comedy Central

dodano: 2023-03-13 11:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global/satkurier.pl

Stand Up Comedy Club Comedy Central W niedzielę, 19 marca br. o godz. 22:00 na kanale Comedy Central, a w kolejnych dniach w stacji Polsat Comedy Central Extra, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 9. polskiego programu kabaretowego „Comedy Club”, którego producentem jest Medion Art Studio. Wystąpią Wiola Walaszczyk, Ewa Błachnio, Aleksandra Radomska, Paulina Potocka, Tomasz Jachimek, Michał Pałubski, Filip Mazurek, Jakub Wilczek, Roman Travnicek, Jan Borkowski i Rafał Rutkowski. Zdjęcia realizowane były w Teatrze Sabat w Warszawie. Oba kanały emitują obecnie wcześniejsze odsłony programu „Comedy Club”.

Comedy Central „Comedy Club”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stand-uperzy „Comedy Clubu” przez osiem sezonów programu testowali na widzach Comedy Central autorską terapię śmiechem. W dziewiątej edycji posuwają się o krok dalej - czas na operację. W niedzielę, 19 marca br. o godzinie 22:00 na antenie stacji Comedy Central wystartuje nowa odsłona programu „Comedy Club”, w której komicy operować będą humorem.

Personel „Comedy Clubu” to specjaliści badający poczucie humoru Polaków od lat. Głównodowodzącym zespołu i gospodarzem programu pozostaje Rafał Rutkowski. Asystuje mu grono ekspertów branży komediowej - wśród nich m.in. Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio i Michał Pałubski. Obiecujący stażyści, który pojawią się w programie po raz pierwszy, to m.in. Filip Mazurek, Jakub Wilczek i najzabawniejszy Czech w Polsce - Roman Travnicek.

- W haśle dziewiątego sezonu, czyli „Operujemy humorem”, jest coś na rzeczy, ponieważ w dzisiejszych czasach komik jest trochę lekarzem duszy, terapeutą. Ludzie chcą się śmiać, poczuć endorfiny i po prostu zapomnieć o tym, co na zewnątrz. Myślę, że komik pełni właśnie taką funkcję

- mówi Rafał Rutkowski.


Jak zauważa, w dzisiejszej rzeczywistości każda dawka dobrego humoru jest mile widziana:

- Śmiech w Polsce jest bardzo poszukiwany - ludzie lubią i cenią komedie, chcą chodzić na stand-up, na kabaret, na farsy, na dobre komedie w kinie. Uważam, że najnowszy sezon „Comedy Clubu” spełni te oczekiwania. Jako prowadzący oraz występujący mogę państwu zagwarantować, że jakość będzie wysoka, a poziom komików bardzo wyrównany.


W dniu premiery, 19 marca br. o godzinie 22:00, wyjątkowo wyemitowane zostaną dwa odcinki programu. Widzowie zobaczą w nich m.in. Ewę Błachnio, Wiolę Walaszczyk i Jana Borkowskiego. Kolejne odcinki będą ukazywały się na kanale Comedy Central w każdą niedzielę o  godzinie 22:00.

Zdjęcia do dziewiątego sezonu programu „Comedy Club” realizowane były w warszawskim Teatrze Sabat.

Od poniedziałku, 13 marca br. premierze programu towarzyszą działania promocyjne pod hasłem „Operujemy humorem”. Za produkcję spotów odpowiada Dziki Film, natomiast za realizację pozostałych kreacji - agencja Kalicińscy. Media zaplanował dom mediowy Wavemaker. Kampania obejmuje kanały własne Paramount Global - spot emitowany jest na antenach Comedy Central, Paramount Network oraz w mediach społecznościowych nadawcy. W spocie występują chirurg Rafał Rutkowski, asystent Tomasz Jachimek, anestezjolog Jan Borkowski, siostra Aleksandra Radomska oraz zakonnica Paulina Potocka. Do działań zalicza się także promocja zewnętrzna: kampania digital i outdoor, reklamy na autobusach oraz spoty radiowe, emisje wideo i display w internecie (m.in YouTube, Facebook i Tik Tok) (więcej tutaj).
 
Tomasz Jachimek i Rafał Rutkowski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global
Tomasz Jachimek i Rafał Rutkowski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global
Tomasz Jachimek w programie „Comedy Club”, foto: Piotr Matey
Tomasz Jachimek w programie „Comedy Club”, foto: Piotr Matey
Rafał Rutkowski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global
Rafał Rutkowski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global
Michał Pałubski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global
Michał Pałubski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global


„Comedy Club” - sezon 9., emisja w niedziele (od 19 marca 2023 roku) o godz. 22:00 w Comedy Central. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat Comedy Central Extra, a wcześniejsze odcinki emitują obecnie stacje Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...