reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

MTV Polska: Oto debiutanci „Warsaw Shore...” 18

dodano: 2023-03-18 12:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global/satkurier.pl

Warsaw Shore Ekipa z Warszawy MTV W niedzielę, 19 marca br. o godz. 23:00 na kanale MTV Polska wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 18. sezonu polskiego programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, którego producentem jest Dragon Head, a opartego na amerykańskim formacie „Ekipa z New Jersey” („Jersey Shore”). Wystąpią Lena Majewska, Oliwia Dziatkiewicz, Milena Łaszek, Aleksandra Okrzesik, Wiktoria Robert, Angelika Kramer („Love Island. Wyspa miłości” na kanałach TV4 i Eska TV), Michał Sarnowski „Sarna”, Przemysław Skulski „Sequento”, Patryk Spiker, Marcin Pastuszka, Eliasz Zdzitowiecki i Piotr Nowakowski. Obecnie widzowie stacji MTV Polska mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.

Warsaw Shore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Znamy skład ekipy 18. sezonu programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Kim są nowi uczestnicy?

Program „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” rusza z nową odsłoną. W osiemnastej edycji uczestnicy wracają do korzeni i będą podbijać warszawskie kluby. Znamy już skład ekipy, z którą widzowie będą świętować osiemnastkę. W premierowych odcinkach widzowie zobaczą cztery nowe twarze.

Nowy, osiemnasty sezon programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” w niedzielę, 19 marca br. o godzinie 23:00 zagości na antenie kanału MTV Polska. W premierowych odcinkach nie zabraknie uczestników znanych z poprzednich edycji. Na ekranach widzowie zobaczą m.in. królewską parę - Milenę Łaszek i Przemysława Skulskiego „Sequento”, a o pozytywne wibracje jak zwykle zadba Patryk Spiker. Ale do obsady dołączyło też czworo nowych uczestników. Kim są debiutanci tego sezonu?

Angelika Kramer to jedyna dziewczyna, która dołączy do ekipy w tej edycji widowiska. Udział w „Warsaw Shore” nie jest jej telewizyjnym debiutem - Angelika może być widzom znana z czwartego sezonu programu „Love Island. Wyspa miłości” (emisja na kanałach TV4 i Eska TV) (więcej tutaj). Ma 24 lata i najlepiej bawi się na imprezach techno i house party. Jej pasją są jazda konna, skoki ze spadochronem i tatuaże. Marzy o przeprowadzce do Australii i otworzeniu własnego baru.

Kolejnym nowym uczestnikiem będzie 24-letni instruktor tańca - Marcin Pastuszka. Brał udział w programie „99 - gra o wszystko” stacji TTV (więcej tutaj), pojawił się także w programie TVN „Mam talent!” (więcej tutaj). Teraz swoje taneczne umiejętności zaprezentuje widzom programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, a dodatkowo będzie etatowo zarażał pozytywną energią prosto ze Śląska.

W premierowych odcinkach widzowie zobaczą także Eliasza Zdzitowieckiego. Ma 24 lata i pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Na co dzień pracuje w Berlinie, a po godzinach trenuje sporty walki. Ma na swoim koncie już pierwsze starcia w MMA. W wolnych chwilach imprezuje, spędza czas na siłowni i czyta książki. Marzy o własnym biznesie i założeniu rodziny.

Ostatnim debiutantem osiemnastego sezonu programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” jest Piotr Nowakowski - 28-letni entuzjasta siłowni i imprez. Na co dzień pracuje jako górnik. Brał udział w szóstej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości” i ma zadatki na ekipowego łamacza kobiecych serc.

Premierowe odcinki programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” będą emitowane od 19 marca br., w niedziele o godzinie 23:00 w stacji MTV Polska.

„Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” - 18. sezon programu w stacji MTV Polska

MTV Polska zaczyna świętowanie osiemnastki programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. W niedzielę, 19 marca br. na kanale MTV Polska zostanie wyemitowany premierowo pierwszy odcinek osiemnastego sezonu tego reality show. Jak zapowiada nadawca, będą powitania, niespodzianki, pocałunki i pierwsze dramy, a na koniec ekipa wyruszy na premierową imprezę tej edycji.

W nadchodzącej odsłonie programu wzięli udział uczestnicy znani widzom z poprzednich sezonów - Milena Łaszek, Lena Majewska, Oliwia Dziatkiewicz, Aleksandra Okrzesik, Wiktoria Robert, Przemysław Skulski „Sequento”, Patryk Spiker, Michał Sarnowski „Sarna”, a także czworo debiutantów - Angelika Kramer, Marcin Pastuszka, Piotr Nowakowski i Eliasz Zdzitowiecki. Tym razem ekipa powróci do korzeni i ruszy na podbój stołecznych klubów.

Tu jest jakby luksusowo. Sezon rozpocznie się na bogato - biała limuzyna odwiezie uczestników do ekskluzywnej willi pod Warszawą, w której zamieszkają w tym sezonie. Kiedy doświadczeni ekipowicze skończą zwiedzać nowy pałac i nacieszą się swoim towarzystwem, przyjdzie pora na refleksję. Skomplikowane obliczenia doprowadzą ich do prostego wniosku - lada chwila mogą spodziewać się wejścia świeżaków. Czy nowi odnajdą się w ekipie?

Jako pierwszy w willi zjawi się Piotr Nowakowski, a chwilę później do domu wkroczy Marcin Pastuszka. Oboje szybko wkupią się w łaski weteranów programu, ale Mały najbardziej zadowoli Lenę, serwując jej prywatny pokaz rodem z „Magic Mike’a”. Piotr nie pozostanie jednak w tyle - zaserwuje Aleksandrze taniec w stylu górniczym. Później do towarzystwa dołączą Angelika i Eliasz. Wszyscy nowicjusze przejdą tradycyjny chrzest. Czy zaliczą go śpiewająco?

Jak to bywa w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” - już pierwszego wieczoru nie zabraknie spin. Ciąg nieporozumień doprowadzi do niemałej awantury. Jednym uda się zakopać topór wojenny, inni pozostaną w napiętych stosunkach. Po burzliwym biforze ekipa wyruszy w miasto. Na pierwszy ogień - klub La Pose Varsovie.

Nowe odcinki programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” będzie można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 23.00 w stacji MTV Polska, a emisja pierwszego z nich odbędzie się 19 marca. Wszystkie odcinki osiemnastego sezonu będą również dostępne w serwisie VOD Player (więcej tutaj).
 
Angelika Kramer w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Angelika Kramer w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Milena Łaszek w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Milena Łaszek w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Oliwia Dziatkiewicz w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Oliwia Dziatkiewicz w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Aleksandra Okrzesik w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Aleksandra Okrzesik w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Lena Majewska w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Lena Majewska w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Wiktoria Robert w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Wiktoria Robert w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Marcin Pastuszka, Wiktoria Robert, Eliasz Zdzitowiecki, Milena Łaszek, Przemysław Skulski „Sequento”, Michał Sarnowski „Sarna”, Aleksandra Okrzesik, Patryk Spiker, Oliwia Dziatkiewicz, Angelika Kramer, Lena Majewska i Piotr Nowakowski w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Marcin Pastuszka, Wiktoria Robert, Eliasz Zdzitowiecki, Milena Łaszek, Przemysław Skulski „Sequento”, Michał Sarnowski „Sarna”, Aleksandra Okrzesik, Patryk Spiker, Oliwia Dziatkiewicz, Angelika Kramer, Lena Majewska i Piotr Nowakowski w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global


„Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” - sezon 18., emisja w niedziele (od 19 marca 2023 roku) o godz. 23:00 w MTV Polska. Widzowie tego kanału mogą obecnie oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...