reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat: Bołądź o relacjach z synem i roli w „Matce”

dodano: 2023-03-19 20:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Matka” W poniedziałek, 20 marca br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat, w ramach pasma „MegaHit”, wyemitowany zostanie premierowo 4. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Matka”, którego producentem jest TFP. Występują Olga Bołądź, Adrianna Chlebicka, Maria Pakulnis, Małgorzata Pieczyńska, Olaf Lubaszenko, Łukasz Simlat, Mateusz Janicki i Marcin Kowalczyk. Dotychczas serial był dostępny w serwisie VOD Polsat Box Go. Olga Bołądź o relacjach z synem i roli w serialu „Matka”. - Dlaczego rodzice nie zauważyli, że życie ich dziecka zamieniło się w piekło?. W wywiadzie dla dwutygodnika „Viva!” (Burda Media Polska) Olga Bołądź o roli matki, której syn popełnił samobójstwo, i wychowaniu syna.

Polsat „Matka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serialu „Matka”, który emitowany jest na antenie Polsatu, Olga Bołądź gra rolę tytułową. W życiu prywatnym aktorka za trzy miesiące po raz drugi zostanie matką. Jej syn jest o rok młodszy od syna głównej bohaterki, który w serialu popełnia samobójstwo.  Rola w produkcji Polsatu była więc dla Olgi Bołądź szczególnie wymagająca.

O przygotowaniach do roli i o tym jak poradziła sobie z tak trudnymi emocjami Olga Boładź opowiedziała w wywiadzie dla dwutygodnika „Viva!”.

- Moja bohaterka nie dość, że doświadcza traumy straty dziecka, to jeszcze dowiaduje się, że jej syn był molestowany seksualnie, a ona tego nie zauważyła. Dziesięciolatek popełnił samobójstwo... (...) Moja bohaterka musi nauczyć się żyć z poczuciem winy. W tej roli musiałam stanąć naprzeciw tych emocji i to wszystko przeżyć

- powiedziała Olga Bołądź.


Aktorka, która jest matką dziewięcioletniego Brunona, zdradziła też na co zwraca szczególna uwagę w relacjach z synem.

- Wierzę, że może dzięki temu serialowi ludzie zaczną rozmawiać ze swoimi dziećmi. Sama jestem bardzo wyczulona na mojego syna. Staram się być świadomym rodzicem, choć popełniam błędy. Cholernie boję się, że czegoś ważnego nie usłyszę. Nie zauważę  sygnału, coś przeoczę. Kiedy moja bohaterka w końcu odkrywa straszny sekret zrobi wszystko, żeby dojść do prawdy. Ma cel. Igor Brejdygant, który stworzył tę postać, powiedział: „Nie ma nikogo groźniejszego dla przestępcy niż matka, która próbuje odkryć, co się stało jej dziecku. Jest jak lwica, rozerwie na strzępy” - zdradziła Olga Bołądź. - Aby stworzyć tę postać sięgnęłam do wnętrza siebie. Do serca matki. Mój syn ma 9 lat, chłopiec w serialu jest od niego o rok straszy. Zastanawiałam się, kiedy moja bohaterka i ojciec chłopca przeoczyli wołanie o pomoc? Dlaczego żadne z nich nie zauważyło, że życie ich dziecka zamieniło się w piekło? Gdzie popełnili błąd? To było dla mnie szalenie ciekawe. Po 12 godzinach na planie wracałam do domu wypompowana, skrajnie zmęczona. Ostatniego dnia zdjęciowego mieliśmy bankiet i nazajutrz wyjechałam na dwa tygodnie na Podlasie. Zafundowałam sobie rekonwalescencję. Paliliśmy w kominku, mój ojciec łowił ryby, syn skakał do jeziora, a my z Kubą prowadziliśmy długie dyskusje nic nie robiąc. Tak wracałam do siebie. Dom i rodzina to mój azyl. Własne gniazdo uspokaja, daje elementarną pewność: gdzie się jest, kim się jest. W domu nie gadamy o pracy, bo aktorstwo moich mężczyzn nie interesuje. Kuba jest pasjonatem autobusów, lotnictwa i podróży. A Bruno piłki nożnej, wie o niej wszystko. Podobnie jak o grach, w które gra na konsolach, i o ulubionych youtuberach - dodała.


Serial „Matka” emitowany jest w poniedziałki o godzinie 20:05 w Polsacie (więcej tutaj).
 
Olga Bołądź na okładce dwutygodnika „Viva!” - numer 4/2023, foto: Burda Media Polska
Olga Bołądź na okładce dwutygodnika „Viva!” - numer 4/2023, foto: Burda Media Polska
Marcin Kowalczyk, Olga Bołądź i Łukasz Simlat w serialu „Matka”, foto: Cyfrowy Polsat
Marcin Kowalczyk, Olga Bołądź i Łukasz Simlat w serialu „Matka”, foto: Cyfrowy Polsat


„Matka” - sezon 1., emisja w poniedziałki o godz. 20:05 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...