reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Televio: Aktualizacja aplikacji dla smartfonów z Androidem

dodano: 2023-03-20 20:37
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio

Televio Telewizja internetowa Televio wypuściła kolejną aktualizację dla smartfonów i tabletów z systemem Android. Użytkownicy mogą teraz korzystać z lokalnego przewodnika po programach i funkcji kalendarza. Usługa wprowadziła również możliwość ustawienia przypomnienia o początku audycji.

Televio
Televio smartfon Android


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zwolennicy oglądania telewizji na smartfonie z Androidem mogą cieszyć się ulepszoną wersją aplikacji Televio. W najnowszej aktualizacji platforma wprowadziła kilka istotnych zmian, które ułatwią i przyspieszą poruszanie się po ramówce kanałów.

Lokalny przewodnik po programach z funkcją kalendarza

Widzowie mogą korzystać z lokalnego EPG, czyli Programu TV dla indywidualnych kanałów. Pozwala on w szybki sposób sprawdzić ofertę danej stacji telewizyjnej podczas oglądania audycji na tym kanale.

W nowej wersji aktualizacji dodano także funkcję kalendarza, dzięki któremu użytkownicy mogą przeglądać ramówkę znacznie szybciej i łatwiej. Opcja ta jest dostępna zarówno w ogólnym, jak i lokalnym przewodniku po programach. Można do niego przejść po kliknięciu daty u góry ekranu.

Funkcja powiadomień o początku audycji

W najnowszej aktualizacji dla urządzeń mobilnych z systemem Android Televio wprowadziło również funkcję powiadomień o początku audycji. Każdy użytkownik ma możliwość włączenia jej dla dowolnego programu, filmu lub serialu. W momencie gdy program będzie emitowany, na smartfonie pojawi się powiadomienie, że dana audycja właśnie się rozpoczęła.

Przypomnienie może ustawić za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy nacisnąć ikonę budzika, która znajduje się przy zdjęciu danego programu w lokalnym przewodniku po programach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...